Pokémon-Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cea mai mare comunitate de fani Pokémon
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 RP Arena din Orasul Alpha

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
alexsusu
International Trainer
International Trainer
alexsusu


Mesaje : 114
Data de inscriere : 22/07/2010
Localizare : Orasul Alpha

RP Arena din Orasul Alpha Empty
MesajSubiect: RP Arena din Orasul Alpha   RP Arena din Orasul Alpha EmptySam Aug 07, 2010 7:14 pm

Este simplu luptele sunt de 3 vs 3 !

Insigna este asta RP Arena din Orasul Alpha SpikeShellBadge


Ultima editare efectuata de catre alexsusu in Mier Aug 11, 2010 9:38 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Spectra
International Trainer
International Trainer
Spectra


Mesaje : 188
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud. Ialomiţa

RP Arena din Orasul Alpha Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din Orasul Alpha   RP Arena din Orasul Alpha EmptyDum Aug 08, 2010 8:04 am

Să văd ce poţi şef al arenei din Alpha City ! Te provoc la o luptă ptr. câştigarea insignei .
Sus In jos
http://razvan.blogciting.com/
alexsusu
International Trainer
International Trainer
alexsusu


Mesaje : 114
Data de inscriere : 22/07/2010
Localizare : Orasul Alpha

RP Arena din Orasul Alpha Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din Orasul Alpha   RP Arena din Orasul Alpha EmptyDum Aug 08, 2010 11:53 am

Ok! Sa te vad! Dute Hunchkrow!
Sus In jos
Spectra
International Trainer
International Trainer
Spectra


Mesaje : 188
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud. Ialomiţa

RP Arena din Orasul Alpha Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din Orasul Alpha   RP Arena din Orasul Alpha EmptyDum Aug 08, 2010 4:06 pm

CHARIZARD apari !
Sus In jos
http://razvan.blogciting.com/
alexsusu
International Trainer
International Trainer
alexsusu


Mesaje : 114
Data de inscriere : 22/07/2010
Localizare : Orasul Alpha

RP Arena din Orasul Alpha Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din Orasul Alpha   RP Arena din Orasul Alpha EmptyDum Aug 08, 2010 5:16 pm

Hunchkrow faShadow Ball si combinal cu asul atmosferic!


Ultima editare efectuata de catre alexsusu in Mier Aug 11, 2010 9:30 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Spectra
International Trainer
International Trainer
Spectra


Mesaje : 188
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud. Ialomiţa

RP Arena din Orasul Alpha Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din Orasul Alpha   RP Arena din Orasul Alpha EmptyLun Aug 09, 2010 8:10 am

CHARIZARD foloseşte Aruncătorul de Flăcări .(este mai mult ptr. eliminarea atcului DarkBall,nu ptr. Asul Admosferic)Acum CHARIZARD zbori pe sub Asul Admosferic al lui Hunchkrow ,apoi foloseşte Aruncătorul de Flăcări la o intensitatea mai mare .(îl va lovi pe Hunchkrow deoarece e pe nepregătite,un atac pe la spate neaşteptat)



PS : Este Honchkrow nu Hunchkrow
Sus In jos
http://razvan.blogciting.com/
alexsusu
International Trainer
International Trainer
alexsusu


Mesaje : 114
Data de inscriere : 22/07/2010
Localizare : Orasul Alpha

RP Arena din Orasul Alpha Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din Orasul Alpha   RP Arena din Orasul Alpha EmptyLun Aug 09, 2010 9:23 am

O bravo! Dar nu te bucura! Dute in spatele lui si fa Dark Pulse repede!
Sus In jos
Spectra
International Trainer
International Trainer
Spectra


Mesaje : 188
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud. Ialomiţa

RP Arena din Orasul Alpha Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din Orasul Alpha   RP Arena din Orasul Alpha EmptyLun Aug 09, 2010 9:31 am

Penibil.CHARIZARD nu mai zbura.Dă-ţi drumul jos.Acesta cade şi greutatea sa distruge arena,pământul se va ridica în bucăţi mari şi va forma un fel de scut pentru el.Dark Pulse lui Honchkrow va lovi bucăţile mari de pământ.
Sus In jos
http://razvan.blogciting.com/
alexsusu
International Trainer
International Trainer
alexsusu


Mesaje : 114
Data de inscriere : 22/07/2010
Localizare : Orasul Alpha

RP Arena din Orasul Alpha Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din Orasul Alpha   RP Arena din Orasul Alpha EmptyLun Aug 09, 2010 10:21 am

Fa Night Slash ca sa distrugi pamantul (Honchkrow a distrus pamantul) Acum Shadow Ball cand nu e pregatit (A fost lovit din cauza faptului ca credea ca nimic nu poate trece de scutul lui! La afectat mult) Vezi ce se intamplaa daca nu esti atent!


Ultima editare efectuata de catre alexsusu in Mier Aug 11, 2010 9:31 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Spectra
International Trainer
International Trainer
Spectra


Mesaje : 188
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud. Ialomiţa

RP Arena din Orasul Alpha Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din Orasul Alpha   RP Arena din Orasul Alpha EmptyLun Aug 09, 2010 1:50 pm

CHARIZARD eşti un nimic.O să ai o surpiză antrenoraşule şi tu şi Honchkrow -ul tău.CHARIZARD foloseşte Perdeaua de Fum.Apoi cât timp Honchkrow e în acel fum dens foloseşte la intensitate maximă Giga Impact (care-l va lovi în plin fiindcă e dezorientat de Perdeaua de Fum.Îl vede prea târziu ca să se mai ferească).
Sus In jos
http://razvan.blogciting.com/
alexsusu
International Trainer
International Trainer
alexsusu


Mesaje : 114
Data de inscriere : 22/07/2010
Localizare : Orasul Alpha

RP Arena din Orasul Alpha Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din Orasul Alpha   RP Arena din Orasul Alpha EmptyLun Aug 09, 2010 2:47 pm

Daca crezi ca nu se poate feri, te inseli zboara repede si iesi din perdeaua de fum! Acum Loveste Giga Impactul cu Giga Impactul tau!
Sus In jos
Spectra
International Trainer
International Trainer
Spectra


Mesaje : 188
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud. Ialomiţa

RP Arena din Orasul Alpha Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din Orasul Alpha   RP Arena din Orasul Alpha EmptyLun Aug 09, 2010 4:33 pm

CHARIZARD rapid prindel de aripi,apoi izbeştel cu forţă de pământ.Apoi foloseşte aruncătorul de flăcări,simt nevoia să văd un pokemon prăjit.
Sus In jos
http://razvan.blogciting.com/
alexsusu
International Trainer
International Trainer
alexsusu


Mesaje : 114
Data de inscriere : 22/07/2010
Localizare : Orasul Alpha

RP Arena din Orasul Alpha Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din Orasul Alpha   RP Arena din Orasul Alpha EmptyLun Aug 09, 2010 5:49 pm

Oh Nu ! Nu o sa te las sai faci asta lui Honchkrow! Lovestel cu Night Slash inainte sa fac aruncatorul de flacari!
Sus In jos
Spectra
International Trainer
International Trainer
Spectra


Mesaje : 188
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud. Ialomiţa

RP Arena din Orasul Alpha Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din Orasul Alpha   RP Arena din Orasul Alpha EmptyLun Aug 09, 2010 5:52 pm

CHARIZARD fereşte ,chiar dacă vei fi lovit puţin în aripă,nu contează poţi îndura.Apoi foloseşte Aruncătorul de Flăcări la intensitate maximă.
Sus In jos
http://razvan.blogciting.com/
alexsusu
International Trainer
International Trainer
alexsusu


Mesaje : 114
Data de inscriere : 22/07/2010
Localizare : Orasul Alpha

RP Arena din Orasul Alpha Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din Orasul Alpha   RP Arena din Orasul Alpha EmptyLun Aug 09, 2010 5:54 pm

Shadow Ball la cea mai mare putere a ta (Asta va decide finalul luptei ! Oare cine va castiga? Da! Honchkrow la lovit pe Charziard in plin)


Ultima editare efectuata de catre alexsusu in Mier Aug 11, 2010 9:32 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Spectra
International Trainer
International Trainer
Spectra


Mesaje : 188
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud. Ialomiţa

RP Arena din Orasul Alpha Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din Orasul Alpha   RP Arena din Orasul Alpha EmptyLun Aug 09, 2010 5:58 pm

CHARIZARD îndură altfel te pedepsesc!
Cu ameninţarea antrenorului său,CHARIZARD e lovit cade făcând un crater în jurul său.Încet,încet se ridică apoi se uită la Honchkrow .
CHARIZARD foloseşte Giga Impactul şi loveştel pe Honchkrow,e epuizat,acu me momentul.În timp ce cade în spre pământ sari şi loveştel cu coada să se izbească de perete,dacă antrenorul său va avea milă de pokemon-ul lui îl va pune în pokeball să se odihnească.
Sus In jos
http://razvan.blogciting.com/
alexsusu
International Trainer
International Trainer
alexsusu


Mesaje : 114
Data de inscriere : 22/07/2010
Localizare : Orasul Alpha

RP Arena din Orasul Alpha Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din Orasul Alpha   RP Arena din Orasul Alpha EmptyLun Aug 09, 2010 6:01 pm

Nu il voi pune in pokeball pentru ca stiu ca Honchkrow e puternic si te va invinge! Tu esti prea rau cu pokemonul tau ca sa invingi! Imi pare rau Charizard dar trebuie sa o fac. Honchkrow, ultima lovitura, Giga Impact si sa terminam odata lupta asta
Sus In jos
Spectra
International Trainer
International Trainer
Spectra


Mesaje : 188
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud. Ialomiţa

RP Arena din Orasul Alpha Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din Orasul Alpha   RP Arena din Orasul Alpha EmptyLun Aug 09, 2010 6:04 pm

Cele două Giga Impact se lovesc.Care pe care ! CHARIZARD lasă o cantitate mare de energie în Giga Impactul tău,apoi zbori pe sub cele două atacuri şi loveştel în plin pe Honchkrow deoarece el este concentrat să te învingă în Giga Impact şi nu se aşteaptă.CHARIZARD îl loveşte ,dar nu mai apucă să îl lovească şi cu coada.Honchkrow e la pământ din nou CHARIZARD în aer.
Sus In jos
http://razvan.blogciting.com/
alexsusu
International Trainer
International Trainer
alexsusu


Mesaje : 114
Data de inscriere : 22/07/2010
Localizare : Orasul Alpha

RP Arena din Orasul Alpha Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din Orasul Alpha   RP Arena din Orasul Alpha EmptyLun Aug 09, 2010 6:08 pm

Nu te da batut!!!! Hei, ce se intampla? Ce miscare foloseste Honchkrow? E Hyper-Manunchiul! Wow Ce viteza are! Pe asta nu o va mai apara Charizard (Ezact cum spusesesm Charizard era la pamant lovit de Hyper Manunchi)
Sus In jos
Spectra
International Trainer
International Trainer
Spectra


Mesaje : 188
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud. Ialomiţa

RP Arena din Orasul Alpha Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din Orasul Alpha   RP Arena din Orasul Alpha EmptyMar Aug 10, 2010 7:58 am

CHARIZARD ultimul tău atac.Stai pe spate,apoi roteşte-te şi foloseşte Aruncătorul de Flăcări.Îţi prezind Tornada de Foc.Intensitate maximă CHARIZARD arde tot . (Tornada de foc se mişcă la fel ca orice tornadă,rade tot în calea ei.)Se pare că am încheiat priam luptă.
Sus In jos
http://razvan.blogciting.com/
alexsusu
International Trainer
International Trainer
alexsusu


Mesaje : 114
Data de inscriere : 22/07/2010
Localizare : Orasul Alpha

RP Arena din Orasul Alpha Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din Orasul Alpha   RP Arena din Orasul Alpha EmptyMar Aug 10, 2010 9:05 am

Nu nu ai terminato! Honchkrow ultimul atac Giga Impact+Hyper-Manunchiul+Night Slash+Shadow Ball


Ultima editare efectuata de catre alexsusu in Mier Aug 11, 2010 9:59 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Spectra
International Trainer
International Trainer
Spectra


Mesaje : 188
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud. Ialomiţa

RP Arena din Orasul Alpha Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din Orasul Alpha   RP Arena din Orasul Alpha EmptyMar Aug 10, 2010 9:12 am

(CHARIZARD a făcut săpătura şi sa ferit de atacurile lui Honchkrow.Cu Tornada de Foc stinsă a rămas doar o groapă în arenă.Unde e CHARIZARD ? )
CHARIZARD iese din pământ,îl prinde pe Honchkrow îl strânge tare apoi îl aruncă de pământ.
Sus In jos
http://razvan.blogciting.com/
alexsusu
International Trainer
International Trainer
alexsusu


Mesaje : 114
Data de inscriere : 22/07/2010
Localizare : Orasul Alpha

RP Arena din Orasul Alpha Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din Orasul Alpha   RP Arena din Orasul Alpha EmptyMar Aug 10, 2010 9:15 am

Honchkrow Intuneric Etern Repede!!!!!!!! (Intuneric Etern Face intuneric in toata arena) Acum din nou Hyper-Manunchiul+Giga Impact+NightSlash!(Charizard a fost lovit de toate atacurrile pentru ca nu mai vedea nimic) Se pare ca lupta asta s-a terminat! In sfarsit!
Sus In jos
Spectra
International Trainer
International Trainer
Spectra


Mesaje : 188
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud. Ialomiţa

RP Arena din Orasul Alpha Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din Orasul Alpha   RP Arena din Orasul Alpha EmptyMar Aug 10, 2010 9:19 am

CHARIZARD înapoi !
CRANIDOS apari ! Acum foloseşte rapid Capul de Berbec Zen şi loveşte-l pe Honchkrow.Apoi Aruncătorul de Flăcări şi să încheiem lupta.
Sus In jos
http://razvan.blogciting.com/
alexsusu
International Trainer
International Trainer
alexsusu


Mesaje : 114
Data de inscriere : 22/07/2010
Localizare : Orasul Alpha

RP Arena din Orasul Alpha Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din Orasul Alpha   RP Arena din Orasul Alpha EmptyMar Aug 10, 2010 9:21 am

Honchkrow intoarcete repede! Ha, Bravo esti bun! Acum sa te vedem! Dute Rampardos! Fa aruncatorul de flacari apoi imediat dupa el Zen Headbutt!
Sus In jos
Continut sponsorizat





RP Arena din Orasul Alpha Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din Orasul Alpha   RP Arena din Orasul Alpha Empty

Sus In jos
 
RP Arena din Orasul Alpha
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Arena din orasul NoNe
» RP Arena din orasul Mega
» RP arena din orasul magma
» RP Arena din orasul BlackPoint
» RP Arena din orasul Sootopolis

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pokémon-Romania :: Pokemon RP :: Pokemon RP Lupte Oficiale-
Mergi direct la: