Pokémon-Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cea mai mare comunitate de fani Pokémon
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reguli/Rules

In jos 
AutorMesaj
Emy_Summerfield
Admin
Admin



Mesaje : 1559
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Pitesti

Reguli/Rules Empty
MesajSubiect: Reguli/Rules   Reguli/Rules EmptyMar Aug 10, 2010 12:02 pm

REGULI MYSTERY DUNGEON

1. Rp-urile Mystery Dungeon contin un titlu de forma "RP MD...".Nu sunteti liberi sa deschideti un nou RP
2. Pentru a putea juca, fiecare user trebuie sa posteze un topic cu descrierea pokemonului pe care vrea sa il interpreteze in RP MD
3. Fiecare user are dreptul la un singur pokemon, iar acela SA NU FIE LEGENDAR. Puteti juca roluri temporare de pokemoni legendari.
4. Puteti comunica cu alti useri si sa stabiliti daca sunteti parteneri, adica daca creati o echipa impreuna; fiecare echipa poate avea cel mult 5 membrii
5. Fiecare user trebuie sa ne instiinteze ce pokemon este si ce partener are la sectiunea "MD I am"
6. Mesajele postate de userii care nu au scris la "MD I am" vor fi sterse
7. Fara limbaj violent si/sau cu continut sexual
8. Nu scrieti in numele altor useri, incalcati libertatea lor
9. Daca doua personaje se cearta, nu inseamna ca si userii trebuie sa se certe intre ei
10.Nu va fie teama sa descrieti ce se afla in jurul personajului vostru, sentimentele si gandurile acestuia.
11.Nu este obligatoriu sa postati zilnic, dar asta nu inseamna ca trebuie sa uitati de personaje. Daca sunteti plecati, lasati un post la sectiunea "Me and holiday".
12.Evitati cat de mult puteti dublu-postul. Daca un user nu raspunde in trei zile, primul user are dreptul sa mai scrie o replica.
13.Pentru nelamuriri, lasati un post la "Anunturi.Intrebari si raspunsuri" sau trimiteti-mi un pm.

Distractie placuta!



Colby Add-ons: Cel care se ocupa de acest forum este mirceabest , aveti grija la limbaj si , have fun !
Sus In jos
 
Reguli/Rules
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reguli/Rules
» Reguli/ Rules
» Reguli/Rules
» Reguli "Newbie Trainers"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pokémon-Romania :: Pokemon RP :: Pokemon RP Mystery Dungeon-
Mergi direct la: