Pokémon-Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cea mai mare comunitate de fani Pokémon
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 RP Arena din NewDominoCity

In jos 
+3
mewtwo_deoxys_99
Pokemon_Mihai
Spectra
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din NewDominoCity   RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:10 pm

toti pikachu sa foloseasca coada de fier!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din NewDominoCity   RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:10 pm

doar 5 ramaneti jos
Sus In jos
Spectra
International Trainer
International Trainer
Spectra


Mesaje : 188
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud. Ialomiţa

RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din NewDominoCity   RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:13 pm

[Te rog nu mai face duble-post]

BUIZEL foloseşte Pulsul Apei la putere maximă pentru cei care folosesc Coada de Fier,apoi Aqua Jet pentru ceilalţi 5.
Sus In jos
http://razvan.blogciting.com/
Vizitato
Vizitator




RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty
MesajSubiect:    RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:16 pm

he he! nu te asteptai la asta! pikachu cel real era in spatele unei clone, acum foloseste atacul electric si fi rapid ca sa-l nimeresti! nu mai ai cum sa scapi pikachu vine cu o super viteza!
Sus In jos
Spectra
International Trainer
International Trainer
Spectra


Mesaje : 188
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud. Ialomiţa

RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din NewDominoCity   RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:41 pm

Dacă tu foloseşti Atacul Elctric combinat cu Agilitatea di nspatele unei clone şi te îndrepţi spre mine care folosesc deja cu BUIZEL Aqua Jet-ul înseamnă că ne întâlnim la mijlocul arenei. BUM-BUM o bubuitură zdruncină arenă şi ambii pokemon-i sunt la pământ deoarece este un atac egal ceea ce au făcut.Deci am scăpat,cu daune dar am scăpat.
Sus In jos
http://razvan.blogciting.com/
Vizitato
Vizitator




RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din NewDominoCity   RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:44 pm

Pikachu ridicare si invarteste-te in jurul lui buizel pt a-l ameti. acum ca e ametit foloseste coada de fier pe el pana e la pamant!
Sus In jos
Spectra
International Trainer
International Trainer
Spectra


Mesaje : 188
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud. Ialomiţa

RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din NewDominoCity   RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:47 pm

BUIZEL foloseşte Coada de Fier pentru a bara coada lui Pikachu .(Buizel stă în cap şi are contră şi de la pământ ca un paratrăsnet ).
Sus In jos
http://razvan.blogciting.com/
Vizitato
Vizitator




RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din NewDominoCity   RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:49 pm

bine acum ca a contra atacat foloseste traznetul in timp ce cozilile s-au lovit asa nu mai are cum sa se fereasca
Sus In jos
Spectra
International Trainer
International Trainer
Spectra


Mesaje : 188
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud. Ialomiţa

RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din NewDominoCity   RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 EmptyMier Aug 18, 2010 6:15 am

BUIZEl întoarcete.Andreea din Oraşul Pallet nu primeşti insigna Blue.Vino când vei înţelege luptele în arenă.
Sus In jos
http://razvan.blogciting.com/
Vizitato
Vizitator




RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din NewDominoCity   RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 EmptyMier Aug 18, 2010 9:06 am

hei, dar trebuia sa te inving, si pikachu inca nu pierduse! la lupta ce celalalt te-ai lasat invins!
Sus In jos
Spectra
International Trainer
International Trainer
Spectra


Mesaje : 188
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud. Ialomiţa

RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din NewDominoCity   RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 EmptyMier Aug 18, 2010 1:24 pm

Aky99 a scris:
hei, dar trebuia sa te inving, si pikachu inca nu pierduse! la lupta ce celalalt te-ai lasat invins!
Nu m-am lăsat învins.Am fost învins pe bună dreptate şi datorită faptului că l-am ales greşit pe TREECKO . Ai nevoie să citeşti urgent regulamentul forum-ului fiindcă nu l-ai respectat.Nerespectarea lui a dus la refuzul meu de a mai continua lupta.Încă ceva dacă în anime (că asta este defapt Pokemon,un desen animat japonez ce poartă numele de anime)un lider a refuza să mai continue lupta ar face-o fără să dea explicaţi.Subiect închis şi dacă vrei să continui am PM . Eu am postat chestia asta aici fiindcă mi-ai dat prielej să mai punctez o regulă la regulamentul topic-ului meu.
Sus In jos
http://razvan.blogciting.com/
AleCS`
International Trainer
International Trainer
AleCS`


Mesaje : 172
Data de inscriere : 10/08/2010
Localizare : Bucuresti

RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din NewDominoCity   RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 EmptyMier Aug 18, 2010 1:52 pm

Te povoc la lupta!
Sus In jos
Spectra
International Trainer
International Trainer
Spectra


Mesaje : 188
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud. Ialomiţa

RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din NewDominoCity   RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 EmptyMier Aug 18, 2010 2:23 pm

Alex antrenor din Regiunea Kanto îţi accept provocarea.
Alege pokemon-ul şi nu uita este o luptă unu la unu.
Sus In jos
http://razvan.blogciting.com/
AleCS`
International Trainer
International Trainer
AleCS`


Mesaje : 172
Data de inscriere : 10/08/2010
Localizare : Bucuresti

RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din NewDominoCity   RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 EmptyMier Aug 18, 2010 3:26 pm

Delcaty dute!
Sus In jos
Spectra
International Trainer
International Trainer
Spectra


Mesaje : 188
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud. Ialomiţa

RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din NewDominoCity   RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 EmptyMier Aug 18, 2010 4:51 pm


RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 210px-Delcatty_anime VS RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 250px-Ash_Buizel


Începe tu .
Sus In jos
http://razvan.blogciting.com/
AleCS`
International Trainer
International Trainer
AleCS`


Mesaje : 172
Data de inscriere : 10/08/2010
Localizare : Bucuresti

RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din NewDominoCity   RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 EmptyMier Aug 18, 2010 5:48 pm

Trasnetul!
Sus In jos
Spectra
International Trainer
International Trainer
Spectra


Mesaje : 188
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud. Ialomiţa

RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din NewDominoCity   RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 7:29 am

BUIZEL fereşte şi foloseşte Aqua Jet !
Sus In jos
http://razvan.blogciting.com/
AleCS`
International Trainer
International Trainer
AleCS`


Mesaje : 172
Data de inscriere : 10/08/2010
Localizare : Bucuresti

RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din NewDominoCity   RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:38 am

Ajua jetul o raneste pe delcaty,dar buizel a fost prins in fantezia farmecului (nu se poate misca) Acum Hiper Bream!
Sus In jos
Spectra
International Trainer
International Trainer
Spectra


Mesaje : 188
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud. Ialomiţa

RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din NewDominoCity   RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 2:40 pm

BUIZEL ridicăte odată nu mai sta să te odihneşti.BUIZEL Pulsul Apei apoi pregăteşte-ţi un Aqua Jet pentru un al doilea atac.
Sus In jos
http://razvan.blogciting.com/
AleCS`
International Trainer
International Trainer
AleCS`


Mesaje : 172
Data de inscriere : 10/08/2010
Localizare : Bucuresti

RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din NewDominoCity   RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 2:45 pm

Iar ai fost prins in Fantezia farmecului.Acum hiper brem!
Sus In jos
Spectra
International Trainer
International Trainer
Spectra


Mesaje : 188
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud. Ialomiţa

RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din NewDominoCity   RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 3:12 pm

BUIZEL ! Ridicăte ...Acesta se ridică cu greu.BUIZEL Aqua Jet şi apoi Coada de Fier în capul lui Delcatty.
Sus In jos
http://razvan.blogciting.com/
AleCS`
International Trainer
International Trainer
AleCS`


Mesaje : 172
Data de inscriere : 10/08/2010
Localizare : Bucuresti

RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din NewDominoCity   RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 3:19 pm

Iar a fost prins in fantezia farmecului.Acum hiper bream+Coada de fier!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din NewDominoCity   RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 3:27 pm

dupa luptA asta imi iau revansa
Sus In jos
Spectra
International Trainer
International Trainer
Spectra


Mesaje : 188
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud. Ialomiţa

RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din NewDominoCity   RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 3:30 pm

BUIZEL foloseşte Aqua Jet încă odată.BUIZEL face ceea ce i-am spus dar până să ajungă să o atace pe Delcatty acesta cade la pământ.BUIZEL nu mai poate lupta. BUIZEL înapoi în pokeball-ul tău.Ai luptat bine ţinând cont de faptul că te-am folosit luptă după luptă.


Alex antrenor din Regiunea Kanto îţi ofer insingna Blue care atestă faptul că ai învins liderul sălii din NewDominoCity .


Rezumatul Luptei : Eşti un antrenor care se bazează pe un tipar anume de atacuri.Dacă ai fi folosit altceva mai constructiv în timpul luptei dintre noi ţi-ai fi arătat punctele slabe.Te-ai bazat pe faptul că este o luptă 1 la 1 şi trebuie să faci ceva rapid .Cu toate că ai câştigat insigna Blue mai ai mult drum de parcurs.
Sus In jos
http://razvan.blogciting.com/
Vizitato
Vizitator




RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din NewDominoCity   RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 3:35 pm

tu alegi primul pokemon.acum te voi invinge.
Sus In jos
Continut sponsorizat





RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din NewDominoCity   RP Arena din NewDominoCity - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
RP Arena din NewDominoCity
Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Arena de foc.
» Arena din orasul NoNe
» RP arena din orasul magma
» RP Arena din orasul BlackPoint
» RP Arena din Violet City

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pokémon-Romania :: Pokemon RP :: Pokemon RP Lupte Oficiale-
Mergi direct la: