Pokémon-Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cea mai mare comunitate de fani Pokémon
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Raichu vrea sa fiti prieteni!

In jos 
+7
Sebitzu
mewtwo_deoxys_99
PokeBella
May3
Igor89
Colby
Emy_Summerfield
11 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Emy_Summerfield
Admin
Admin



Mesaje : 1559
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Pitesti

Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty
MesajSubiect: Raichu vrea sa fiti prieteni!   Raichu vrea sa fiti prieteni! EmptyDum Oct 11, 2009 6:35 pm

Buna! Ma numesc Emy, iar primul meu pokemon a fost un Pikachu, care a evoluat accidental in scurt timp, calcand pe o Piatra-Tunet. Acesta este inceputul pokeversiunii mele, in care sunt verisoara lui Ash si vreau sa devin cel mai mare maestru pokemon! Daca vrei sa afli mai multe despre povestea mea, trimite-mi un pm.
Sunt o fata glumeata, dar care este extrem de timida la inceput. Poate faptul ca sunt Balanta explica totul... Very Happy
Serialul meu preferat este Pokemon, de sigur! Este foarte posibil ca, navigand pe net sa mai dati de numele meu. Am mai multe conturi dedicate pokemonilor, majoritatea avand cam acelasi nume...
Pai...Ma bucur mult sa te cunosc si sper ca vom fi prieteni buni!
Sus In jos
Colby
SuperAdministrator
SuperAdministrator
Colby


Mesaje : 856
Data de inscriere : 02/12/2008
Varsta : 26
Localizare : Constanta

Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty
MesajSubiect: Re: Raichu vrea sa fiti prieteni!   Raichu vrea sa fiti prieteni! EmptyLun Mai 03, 2010 9:57 pm

bun venit dar totusi nu ne-ai raspuns la unele intrebari : Cati ani ai ? de unde esti ? ce filme iti plac , muzica ? doar asa ne putem cunoaste mai bine .. cred Very Happy
Sus In jos
https://pokemon-romania.catsboard.com
Emy_Summerfield
Admin
Admin



Mesaje : 1559
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Pitesti

Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty
MesajSubiect: Re: Raichu vrea sa fiti prieteni!   Raichu vrea sa fiti prieteni! EmptyMier Mai 05, 2010 7:57 am

Multumesc! Cat despre celelalte date... Am 15 ani si sunt din Pitesti. Imi place foarte mult muzica (mai toate tipurile, exceptand manelele), iar de cand sunt in corul liceului imi place si muzica clasica. Filme? Pai imi place sa vad orice film, mai ales daca este o comedie (Bona de la trupele speciale/The Pacifier, Amurg & co., Harry Potter...). Imi place si sa citesc si de aceea va recomand o carte la care am ras destul de mult: "Trei intr-o barca" de Jerome K. Jerome. ^_^ Very Happy
Sus In jos
Colby
SuperAdministrator
SuperAdministrator
Colby


Mesaje : 856
Data de inscriere : 02/12/2008
Varsta : 26
Localizare : Constanta

Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty
MesajSubiect: Re: Raichu vrea sa fiti prieteni!   Raichu vrea sa fiti prieteni! EmptyMier Mai 05, 2010 6:16 pm

pai , eu nu m-am prezentat nicaieri si cred ca o sa o fac aici , ma numesc Alex sunt din Constanta imi place sportul , muzica (clubbin' , pop-rock etc.) filme :-? comediile , si aventurile cu povestea interesanta
Sus In jos
https://pokemon-romania.catsboard.com
Igor89
Regional Trainer
Regional Trainer
Igor89


Mesaje : 37
Data de inscriere : 10/03/2010
Varsta : 31

Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty
MesajSubiect: Re: Raichu vrea sa fiti prieteni!   Raichu vrea sa fiti prieteni! EmptyMar Mai 18, 2010 9:14 pm

Lasati-mi amandoi id-urile de mess in threadul asta.Eu sunt din Bucuresti si am 17 ani.Sunt fan pokemon din anul 2000 , imi place fotbalul si calculatorul etc Smile)
Sus In jos
Colby
SuperAdministrator
SuperAdministrator
Colby


Mesaje : 856
Data de inscriere : 02/12/2008
Varsta : 26
Localizare : Constanta

Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty
MesajSubiect: Re: Raichu vrea sa fiti prieteni!   Raichu vrea sa fiti prieteni! EmptyMar Mai 18, 2010 9:22 pm

Ranger10 a scris:
Lasati-mi amandoi id-urile de mess in threadul asta.Eu sunt din Bucuresti si am 17 ani.Sunt fan pokemon din anul 2000 , imi place fotbalul si calculatorul etc Smile)


ID: - only4colby , daca voi v-ati prezentat ce-ar fi sa o fac si eu ?

Ma cheama Alex sunt din Constanta am 12 ani , imi place sa joc fotbal , calculator materiile mele preferate sunt sportul , pauza si biologia . Ascult muzica pop-rock , filme .. comedie , cartile Agathei Christie si cam atat .. se pare ca sunt cel mai mic de aici What a Face
Sus In jos
https://pokemon-romania.catsboard.com
Igor89
Regional Trainer
Regional Trainer
Igor89


Mesaje : 37
Data de inscriere : 10/03/2010
Varsta : 31

Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty
MesajSubiect: Re: Raichu vrea sa fiti prieteni!   Raichu vrea sa fiti prieteni! EmptyMar Mai 18, 2010 10:24 pm

Dami accept


Ultima editare efectuata de catre Igor89 in Mar Iun 15, 2010 10:13 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Emy_Summerfield
Admin
Admin



Mesaje : 1559
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Pitesti

Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty
MesajSubiect: Re: Raichu vrea sa fiti prieteni!   Raichu vrea sa fiti prieteni! EmptyMier Mai 19, 2010 8:47 pm

Salut! Da-mi accept, ID-ul meu este alexandra.barbumax ^_^
Sus In jos
May3
National Trainer
National Trainer
May3


Mesaje : 78
Data de inscriere : 19/05/2010

Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty
MesajSubiect: Re: Raichu vrea sa fiti prieteni!   Raichu vrea sa fiti prieteni! EmptyJoi Mai 20, 2010 7:27 am

Verisoara mea!!!
Sus In jos
Igor89
Regional Trainer
Regional Trainer
Igor89


Mesaje : 37
Data de inscriere : 10/03/2010
Varsta : 31

Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty
MesajSubiect: Re: Raichu vrea sa fiti prieteni!   Raichu vrea sa fiti prieteni! EmptyJoi Mai 20, 2010 11:19 am

Ti-am dat accept :d
Sus In jos
Emy_Summerfield
Admin
Admin



Mesaje : 1559
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Pitesti

Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty
MesajSubiect: Re: Raichu vrea sa fiti prieteni!   Raichu vrea sa fiti prieteni! EmptyMier Iul 14, 2010 9:11 am

Ok. Stiu, sunt foarte nehotarata zilele astea, asa ca nu va speriati daca avatarul meu se va schimba din cinci in cinci minute. Suspect Very Happy
Sus In jos
May3
National Trainer
National Trainer
May3


Mesaje : 78
Data de inscriere : 19/05/2010

Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty
MesajSubiect: Re: Raichu vrea sa fiti prieteni!   Raichu vrea sa fiti prieteni! EmptyMier Iul 14, 2010 3:43 pm

Te vei hotara Smile
Sus In jos
May3
National Trainer
National Trainer
May3


Mesaje : 78
Data de inscriere : 19/05/2010

Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty
MesajSubiect: Re: Raichu vrea sa fiti prieteni!   Raichu vrea sa fiti prieteni! EmptyMier Iul 14, 2010 4:03 pm

Emy! Haide, haide haide!
Bine, plec inainte sa ma omori! Laughing
Sus In jos
Emy_Summerfield
Admin
Admin



Mesaje : 1559
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Pitesti

Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty
MesajSubiect: Re: Raichu vrea sa fiti prieteni!   Raichu vrea sa fiti prieteni! EmptyMier Iul 14, 2010 4:05 pm

Gata, gata. Sunt on! Postez imediat si nu, nu te omor.
Sus In jos
PokeBella
Poké[Mod]
Poké[Mod]
PokeBella


Mesaje : 226
Data de inscriere : 08/07/2010
Varsta : 28
Localizare : Pitesti

Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty
MesajSubiect: Re: Raichu vrea sa fiti prieteni!   Raichu vrea sa fiti prieteni! EmptyMier Iul 14, 2010 7:09 pm

Hey, esti din Pitesti!
Sus In jos
Emy_Summerfield
Admin
Admin



Mesaje : 1559
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Pitesti

Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty
MesajSubiect: Re: Raichu vrea sa fiti prieteni!   Raichu vrea sa fiti prieteni! EmptyMier Iul 14, 2010 7:11 pm

Da, stau "la bere"
Sus In jos
PokeBella
Poké[Mod]
Poké[Mod]
PokeBella


Mesaje : 226
Data de inscriere : 08/07/2010
Varsta : 28
Localizare : Pitesti

Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty
MesajSubiect: Re: Raichu vrea sa fiti prieteni!   Raichu vrea sa fiti prieteni! EmptyJoi Iul 15, 2010 8:31 am

Uau! Eu stau la "granita" dintre "bere" si Gavana!
Sus In jos
May3
National Trainer
National Trainer
May3


Mesaje : 78
Data de inscriere : 19/05/2010

Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty
MesajSubiect: Re: Raichu vrea sa fiti prieteni!   Raichu vrea sa fiti prieteni! EmptyJoi Iul 15, 2010 2:30 pm

Emy, ce-ar fi sa mai lasi in pace vopsitul usii si sa intri? Very Happy Ma ocup eu. Unde oi fi pus copseaua?
Sus In jos
Emy_Summerfield
Admin
Admin



Mesaje : 1559
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Pitesti

Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty
MesajSubiect: Re: Raichu vrea sa fiti prieteni!   Raichu vrea sa fiti prieteni! EmptyJoi Iul 15, 2010 2:32 pm

May, eram chiar in camera cealalalta, nu era obligatoriu sa-mi lasi pm-uri Laughing Ai grija!
Sus In jos
Colby
SuperAdministrator
SuperAdministrator
Colby


Mesaje : 856
Data de inscriere : 02/12/2008
Varsta : 26
Localizare : Constanta

Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty
MesajSubiect: Re: Raichu vrea sa fiti prieteni!   Raichu vrea sa fiti prieteni! EmptyJoi Iul 15, 2010 10:29 pm

opa, "ai grija" :-S deja trecem la amenintari ?
Sus In jos
https://pokemon-romania.catsboard.com
Emy_Summerfield
Admin
Admin



Mesaje : 1559
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Pitesti

Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty
MesajSubiect: Re: Raichu vrea sa fiti prieteni!   Raichu vrea sa fiti prieteni! EmptyVin Iul 16, 2010 8:06 am

Nu, stai linistit Laughing. Cand am zis "ai grija" ma refeream la o chestie proprie. May era pe la mine, si cum ea mi-a lasat mesaj cu vopseaua, eu i-am lasat cu pensula. Ne cerem scuze daca te-am speriat si daca te-am calcat pe nervi
Sus In jos
Colby
SuperAdministrator
SuperAdministrator
Colby


Mesaje : 856
Data de inscriere : 02/12/2008
Varsta : 26
Localizare : Constanta

Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty
MesajSubiect: Re: Raichu vrea sa fiti prieteni!   Raichu vrea sa fiti prieteni! EmptyVin Iul 16, 2010 8:26 am

nu m-ati speriat si nici calcat pe nervi Smile incercam sa mai destind si eu atmosfera
Sus In jos
https://pokemon-romania.catsboard.com
PokeBella
Poké[Mod]
Poké[Mod]
PokeBella


Mesaje : 226
Data de inscriere : 08/07/2010
Varsta : 28
Localizare : Pitesti

Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty
MesajSubiect: Re: Raichu vrea sa fiti prieteni!   Raichu vrea sa fiti prieteni! EmptyVin Iul 16, 2010 11:37 am

Emy, ai fost avansata? Uau! Bravo tie!
Sus In jos
May3
National Trainer
National Trainer
May3


Mesaje : 78
Data de inscriere : 19/05/2010

Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty
MesajSubiect: Re: Raichu vrea sa fiti prieteni!   Raichu vrea sa fiti prieteni! EmptySam Iul 17, 2010 6:53 pm

Imi pare rau, Colby! Si bravo, Emy!
Sus In jos
mewtwo_deoxys_99
International Trainer
International Trainer
mewtwo_deoxys_99


Mesaje : 566
Data de inscriere : 05/07/2010
Varsta : 25
Localizare : navodari

Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty
MesajSubiect: Re: Raichu vrea sa fiti prieteni!   Raichu vrea sa fiti prieteni! EmptyLun Iul 19, 2010 8:29 pm

bun venit sper sa iti placa la noi in site si sa te intelegi cu toate persoanele.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty
MesajSubiect: Re: Raichu vrea sa fiti prieteni!   Raichu vrea sa fiti prieteni! Empty

Sus In jos
 
Raichu vrea sa fiti prieteni!
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» floatzel vrea prieteni
» Pikachu vs Raichu
» Pichu,Pikachu sau Raichu?
» Salut prieteni ;)!
» RP Iarna cu prieteni

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pokémon-Romania :: Pokemon Central :: Newbie Trainers-
Mergi direct la: