Pokémon-Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cea mai mare comunitate de fani Pokémon
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

  Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar?

In jos 
+9
Andreea(Lyra)
ii
DragonH93
majorasfan
mewtwo_deoxys_99
Sebitzu
Leafeon
Emy_Summerfield
Cristi-Bacau
13 participanți

Care dintre urmatorii pokemoni de iarba sunt preferatii vostri?
Victrebeel
 Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Vote_lcap7% Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Vote_rcap
 7% [ 2 ]
Roserade
 Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Vote_lcap4% Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Leafeon
 Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Vote_lcap29% Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Vote_rcap
 29% [ 8 ]
Venusaur
 Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Vote_lcap7% Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Vote_rcap
 7% [ 2 ]
Meganium
 Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Vote_lcap4% Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Sceptile
 Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Vote_lcap7% Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Vote_rcap
 7% [ 2 ]
Torterra
 Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Vote_lcap42% Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Vote_rcap
 42% [ 12 ]
Carnivine
 Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Vote_lcap0% Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 28
 

AutorMesaj
Cristi-Bacau
International Trainer
International Trainer
Cristi-Bacau


Mesaje : 126
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Casa mea,Bacau,Bacau,Moldova,Romania,Europa,Emisfera Nordica,Terra,Sistemul Solar,Calea Lactee,Univers

 Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Empty
MesajSubiect: Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar?    Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? EmptyLun Aug 23, 2010 11:00 am

Eu cred ca este Victrebeel.
Sus In jos
Emy_Summerfield
Admin
Admin



Mesaje : 1559
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Pitesti

 Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar?    Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? EmptyLun Aug 23, 2010 11:01 am

Leafeon
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




 Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar?    Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? EmptyLun Aug 23, 2010 11:35 am

Leafon
Sus In jos
Leafeon
International Trainer
International Trainer
Leafeon


Mesaje : 113
Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 23
Localizare : Eterna Forest

 Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar?    Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? EmptyLun Aug 23, 2010 1:03 pm

Leafeon!Hai Leafeon  Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Leafeon_Line_Art_by_KumoSenpuu
Sus In jos
http://www.pokemonfans.forumotion.net
Sebitzu
International Trainer
International Trainer
Sebitzu


Mesaje : 733
Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Botosani,Romania

 Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar?    Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? EmptyLun Aug 23, 2010 8:18 pm

Leafeon sau Meganium ...totusi aleg Leafeon
Sus In jos
http://www.cpmembership.info?join=29758
mewtwo_deoxys_99
International Trainer
International Trainer
mewtwo_deoxys_99


Mesaje : 566
Data de inscriere : 05/07/2010
Varsta : 25
Localizare : navodari

 Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar?    Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? EmptyLun Aug 23, 2010 8:20 pm

eu cred ca tortera ca are o defensiva grozava.
Sus In jos
majorasfan
International Trainer
International Trainer
majorasfan


Mesaje : 134
Data de inscriere : 17/07/2010
Varsta : 24
Localizare : rm.valcea

 Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar?    Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? EmptyMar Aug 24, 2010 9:33 am

TORTERRA CA A FOST STARTERUL MEU DE IARBA SI SA STITI CA SI LEAFEON ESTE DESTUL DE BUN DAR NU LA FEL CA SI TORTERRA
Sus In jos
DragonH93
National Trainer
National Trainer
DragonH93


Mesaje : 70
Data de inscriere : 07/09/2010
Varsta : 30
Localizare : Craiova

 Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar?    Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? EmptyMier Sept 08, 2010 7:45 am

Roserade. Poate invata foarte multe tipuri de atacuri (Iarba, Otrava, Psichic, Dark etc.)
si in plus, este foarte agil.
Sus In jos
ii
International Trainer
International Trainer



Mesaje : 1829
Data de inscriere : 25/08/2010

 Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar?    Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? EmptyLun Oct 04, 2010 3:00 pm

Puteai sa pui sa alegem voturi multiple Sad ca nu pot sa aleg intre:Leafeon,Torterra,Meganium,Sceptile si Roserade
Sus In jos
Andreea(Lyra)
International Trainer
International Trainer
Andreea(Lyra)


Mesaje : 592
Data de inscriere : 26/09/2010
Varsta : 24
Localizare : Voluntari

 Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar?    Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? EmptyMar Oct 05, 2010 10:39 am

leafeon, dragutz si puternic! I love you
Sus In jos
http://www.pokemon2010.forum-gratuit.ro
Vizitato
Vizitator




 Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar?    Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? EmptyVin Dec 03, 2010 12:37 pm

Torterra...
Sus In jos
Ronway
Local Trainer
Local Trainer
Ronway


Mesaje : 20
Data de inscriere : 02/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Piatra-Neamt

 Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar?    Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? EmptyJoi Aug 04, 2011 9:24 pm

Chiar ar trebui inpus votul multiplu. Nu ma pot decide intre Venusaur, Sceptile si Roserade. Toti sunt asa grozavi. Roserade e pokemonul meu de iarba preferat din Sinnoh, imi place mai mult decat Torterra. Sceptile e starterul meu preferat din Hoenn. Iar Venusaur mereu mi-a placut, il ador, imi place la fel de mult ca si Charizard, daca nu chiar mai mult. Nu ma pot decide :S
Sus In jos
Andreea
National Trainer
National Trainer
Andreea


Mesaje : 51
Data de inscriere : 13/06/2011
Localizare : Pokemon world

 Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar?    Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? EmptyVin Aug 05, 2011 5:48 pm

Pai nu ma pot decide dintre Leafeon si Venusaur.Leafeon este foarte dragut si puternic,combinatia perfecta.Dar Venusaur este foarte puternic si este din Kanto,regiunea mea preferata!Totusi cred ca aleg Leafeon...
Sus In jos
darkfire
Local Trainer
Local Trainer
darkfire


Mesaje : 6
Data de inscriere : 07/08/2011

 Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar?    Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? EmptyDum Aug 07, 2011 2:39 pm

Sceptile
eu pe el il aleg
Sus In jos
Natann3
Local Trainer
Local Trainer



Mesaje : 3
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 25

 Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Empty
MesajSubiect: Torterra    Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? EmptySam Oct 01, 2011 7:54 pm

Eu lam votat pe Torterra e cel mia tare pokemon de iarba.
Sus In jos
Natann3
Local Trainer
Local Trainer



Mesaje : 3
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 25

 Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Empty
MesajSubiect: Torterra    Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? EmptySam Oct 01, 2011 7:55 pm

Eu lam votat pe Torterra e cel mia tare pokemon de iarba.
Sus In jos
Continut sponsorizat





 Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar?    Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar? Empty

Sus In jos
 
Sondaj : Cel mai puternic pokemon de iarba non-legendar?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cel mai puternic pokemon Legendar din Kanto?
» Cel mai puternic pokemon Legendar din Hoenn?
» Charizard vs Blaziken
» Pokemon-romania vs pokemon-official
» Atacurile de tip Iarba

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pokémon-Romania :: Pokemon Central :: Sondaje-
Mergi direct la: