Pokémon-Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cea mai mare comunitate de fani Pokémon
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Spuneti-va cosmarurile!

In jos 
+4
Emy_Summerfield
AleCS`
PauL
bodozz
8 participanți
AutorMesaj
bodozz
International Trainer
International Trainer
bodozz


Mesaje : 139
Data de inscriere : 27/08/2010
Varsta : 24
Localizare : Ploiesti

Spuneti-va cosmarurile! Empty
MesajSubiect: Spuneti-va cosmarurile!   Spuneti-va cosmarurile! EmptyLun Sept 06, 2010 2:08 pm

E foarte simplu.Trebuie doar sa va spuneti cosmarurile.
Sus In jos
PauL
International Trainer
International Trainer
PauL


Mesaje : 332
Data de inscriere : 23/08/2010

Spuneti-va cosmarurile! Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va cosmarurile!   Spuneti-va cosmarurile! EmptyLun Sept 06, 2010 3:27 pm

Ei Bine eram intr-o padure cu cortu,sa asterut noaptea si se auzea ceva m-am uitat in stanga se apropia ceva am urlat cat am pututu m-am dus la cortul fratelui meu si era mort dupa m-am dus la toate si erau cu toti morti.Am fugit dar nu stiam unde m-am inpedicat si am cazut intr-o groapa.Cea sau Cel ce ma urmarea (nu am vaz sfarsitu ca mi-a sunat ceasul) a sarit si ea in groapa aia mi-a bagat mana in piept si mi-a scos inima si dupa a intrat alarma de la telefon si usurat m-am trezeit:|
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Spuneti-va cosmarurile! Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va cosmarurile!   Spuneti-va cosmarurile! EmptyMar Sept 07, 2010 6:15 pm

Se facea ca eramin mintea mea si parca nu puteam scapa eram parca inchis dadeam cu pumnii in pereti care isi schimbau rapid culoarea auzeam rasete eram sinjgur atat de singur pale imi iera frica apoi m-am trezit pe o apa curgatoare parca eram pe o pluta dar mai iera cineva parca o persoana de care nu imi iera frica o stiam aproape dar totusi cosmarul meu sa transormat totusi in ceva bine persoana aceea era... o fata dar era dragutza avea ochi caprui par nu foarte lung si de culoare castaniu spre albastru ma simteam in siguranta si asa sa terminat Very Happy Sad
Sus In jos
AleCS`
International Trainer
International Trainer
AleCS`


Mesaje : 172
Data de inscriere : 10/08/2010
Localizare : Bucuresti

Spuneti-va cosmarurile! Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va cosmarurile!   Spuneti-va cosmarurile! EmptyMar Sept 07, 2010 9:56 pm

Am visat ca eram in casa.Si sa deshis usa,a iesit o mana pe usa si muream de frica! Atunci am sarit geamu si venea un mort dupa mine,atunci iam vazut pe prietenii mei de la colt,am intrat intr-o masina (mam jucat GTA toata ziua) Sii ii spuneam lu aia sa intre in masina dar nu vroiau,atunci continuam sa le zic sa intre in masina.Si au intrat,dupa aia am mers cu masina,si vedeam in fata o masina care era pe drum,imi era frica sa ma duc acolo ca nu prea stiam sa conduc masina.Atunci am bagat o viteza si mam lovit de un stalp,atunci mam trezit. affraid
Sus In jos
Emy_Summerfield
Admin
Admin



Mesaje : 1559
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Pitesti

Spuneti-va cosmarurile! Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va cosmarurile!   Spuneti-va cosmarurile! EmptyMier Sept 08, 2010 4:23 pm

Era noapte si eram intr-o padure. Copaci uscati si ascutiti, zapada prin parti (asa cum vedeti primavara, cand poteca este uscata, dar zapada sta pe marginea drumului). Stiu ca trebuia sa ajung acasa cat mai repede. M-am intors, iar in spatele meu era un fel de lup. Statea pe picioarele din spate si avea pozitie de om, dar ii vedeam urechile, botul lunguiet, coada. Era negru si avea ochi stralucitori. S-a intins dupa mine si m-am retras. Doar m-am holbat la el cum incerca sa ma prinda de mana. Ma dadeam mereu cativa pasi in spate, dar nimic mai mult. Nu e cine stie ce, dar cand m-am trezit, sentimentul de groaza era foarte viu.
Nu cred ca voi uita vreodata visul acesta si intr-un fel ma bucur, deoarece asta m-a inspirat pentru povestea aceea cu transforirasii
Sus In jos
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

Spuneti-va cosmarurile! Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va cosmarurile!   Spuneti-va cosmarurile! EmptyJoi Sept 09, 2010 9:06 am

Cel mai infricosator ii apartine lui PauL pana acum dupa parerea mea : ))
Sus In jos
PauL
International Trainer
International Trainer
PauL


Mesaje : 332
Data de inscriere : 23/08/2010

Spuneti-va cosmarurile! Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va cosmarurile!   Spuneti-va cosmarurile! EmptyJoi Sept 09, 2010 10:51 am

Casmaru ala il am de o saptamana inclusiv aseara... pale
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Spuneti-va cosmarurile! Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va cosmarurile!   Spuneti-va cosmarurile! EmptyJoi Sept 09, 2010 11:02 am

saracu de tine
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Spuneti-va cosmarurile! Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va cosmarurile!   Spuneti-va cosmarurile! EmptyJoi Sept 09, 2010 12:36 pm

Mai am eu inca un cosmar :Visam ca dorm iar langa mine era un schelet mam trezit si am iesit afara si ma urmarea teleportaduse dupa mine aaaa ma prins...... glumeam affraid lol!
Sus In jos
ii
International Trainer
International Trainer



Mesaje : 1829
Data de inscriere : 25/08/2010

Spuneti-va cosmarurile! Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va cosmarurile!   Spuneti-va cosmarurile! EmptyDum Oct 03, 2010 6:25 pm

Am visat ca trebuia sa dorm intr-o casa cu multe holuri,si incaperi,dar,era o casa bantuita.A trebuit sa dorm cu fratele meu,si eu am auzit pasi pe hol si muream de frica,i-am zis lu fratemeu sa incuie usa,si eu mi-am pus cearceaful in cap.Am simtit ca imi pune cineva mana pe cap si eu credeam ca era fratele meu si i-am zis sa termine,mi-am dat jos cearceaful din cap,si era un ZOMBIE si o MUMIE!!!!!!!!! affraid affraid affraid!!!Fratemeu era fara cap si un picior,si cu creieru si inima afara,langa pat,si era sange.Am fugit si am intrat in ZOMBIE si MUMIE,dar am continuat sa fug,am intrat intr-o camera,si acolo erau cateva colege de la scoala.Am hotarat impreuna sa iesim din camera,si sa fugim pana la iesire.Pe mine ma durea un picior in ziua aia,si,m-a durut si in vis.Am iesit,pana la urma,din camera,dar,dupa cum am spus,erau multe holuri.Am inceput sa fugim,dar,dintr-un colt a iesit un vampir cu sange la gura,si a inceput sa fuga dupa noi!Prietenele mele au reusit sa fuga,dar eu am cazut,si m-a ajuns vampirul,m-a prins,si cand era sa ma muste de gat si sa-mi suga sangele,m-am trezit.
Sus In jos
joshua123
Local Trainer
Local Trainer



Mesaje : 10
Data de inscriere : 16/10/2010

Spuneti-va cosmarurile! Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va cosmarurile!   Spuneti-va cosmarurile! EmptySam Oct 16, 2010 4:39 pm

andrei0andrei a scris:
Se facea ca eramin mintea mea si parca nu puteam scapa eram parca inchis dadeam cu pumnii in pereti care isi schimbau rapid culoarea auzeam rasete eram sinjgur atat de singur pale imi iera frica apoi m-am trezit pe o apa curgatoare parca eram pe o pluta dar mai iera cineva parca o persoana de care nu imi iera frica o stiam aproape dar totusi cosmarul meu sa transormat totusi in ceva bine persoana aceea era... o fata dar era dragutza avea ochi caprui par nu foarte lung si de culoare castaniu spre albastru ma simteam in siguranta si asa sa terminat Very Happy Sad
ESTI norocos cel putin.Fata aia chiar e draguta flower
Sus In jos
Andreea(Lyra)
International Trainer
International Trainer
Andreea(Lyra)


Mesaje : 592
Data de inscriere : 26/09/2010
Varsta : 24
Localizare : Voluntari

Spuneti-va cosmarurile! Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va cosmarurile!   Spuneti-va cosmarurile! EmptySam Oct 16, 2010 4:50 pm

poveste infricostaore. tu emy si poul ati avut cele mai infricosatoare povesti.
Sus In jos
http://www.pokemon2010.forum-gratuit.ro
Continut sponsorizat





Spuneti-va cosmarurile! Empty
MesajSubiect: Re: Spuneti-va cosmarurile!   Spuneti-va cosmarurile! Empty

Sus In jos
 
Spuneti-va cosmarurile!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pokémon-Romania :: Pokemon Central :: Timp liber-
Mergi direct la: