Pokémon-Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cea mai mare comunitate de fani Pokémon
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 exista pokemon filmul 13?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




exista pokemon filmul 13? Empty
MesajSubiect: exista pokemon filmul 13?   exista pokemon filmul 13? EmptyMar Noi 02, 2010 5:56 pm

daca exista lasati site unde sa ma uit.multumesc
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




exista pokemon filmul 13? Empty
MesajSubiect: Re: exista pokemon filmul 13?   exista pokemon filmul 13? EmptyMier Noi 03, 2010 9:30 pm

Exista! Dar inca nu a aparut! poti sa cauti p[osterul official japonez!
Sus In jos
Emy_Summerfield
Admin
Admin



Mesaje : 1559
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Pitesti

exista pokemon filmul 13? Empty
MesajSubiect: Re: exista pokemon filmul 13?   exista pokemon filmul 13? EmptyMier Noi 03, 2010 10:15 pm

Pentru varianta in japoneza mai ai de asteptat doar cateva saptamani. Nu mai stiu exact, dar premiera este in jur de 20 noiembrie (zic in jur de, deoarece eu astept si un alt film si tare mi-e ca incurc datele. Oicum acestea sunt 17 si 21 noiembrie)
Pentru varianta in engleza (si ma refer strict in engleza, nu subtritare) mai avem de asteptat... presupun ca va aparea pe la inceputul lui 2011, dar nu bag mana in foc.
Sus In jos
ii
International Trainer
International Trainer



Mesaje : 1829
Data de inscriere : 25/08/2010

exista pokemon filmul 13? Empty
MesajSubiect: Re: exista pokemon filmul 13?   exista pokemon filmul 13? EmptyMier Noi 03, 2010 10:18 pm

Cred ca va referiti la filmul ''Zoroak:Ruller of ilusions''nu mai stiu exact cum se scria titlul,ei bine,era ceva de genu',daca vreti sa-l vedeti,mai aveti mult de asteptat,inca nu a aparut in Japonia,in America probabil(spun ''probabil)va aparea in 2011,iar in Romania....vom avea de asteptat muult si bine
Sus In jos
Emy_Summerfield
Admin
Admin



Mesaje : 1559
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Pitesti

exista pokemon filmul 13? Empty
MesajSubiect: Re: exista pokemon filmul 13?   exista pokemon filmul 13? EmptyMier Noi 03, 2010 10:20 pm

Da, exact acesta e filmul, desi nu bag mana in foc vorbind de titlu. Pe 'net se gasesc atat de multe traduceri incat nu stii care e cea corecta. Oricum, lansarea in Japonia va fi luna aceasta.
Sus In jos
ii
International Trainer
International Trainer



Mesaje : 1829
Data de inscriere : 25/08/2010

exista pokemon filmul 13? Empty
MesajSubiect: Re: exista pokemon filmul 13?   exista pokemon filmul 13? EmptyMier Noi 03, 2010 10:22 pm

Da,asa e,in Japonia nici nu a aparut si cred ca unii vor acuma' sa vada filmul in limba romana
Sus In jos
Continut sponsorizat





exista pokemon filmul 13? Empty
MesajSubiect: Re: exista pokemon filmul 13?   exista pokemon filmul 13? Empty

Sus In jos
 
exista pokemon filmul 13?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pokemon-romania vs pokemon-official
» Care este filmul vostru preferat?
» Pokemon Fusions
» Pokemon-Romania in viitor!
» Filmele pokemon!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pokémon-Romania :: Pokemon Central :: Timp liber-
Mergi direct la: