Pokémon-Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cea mai mare comunitate de fani Pokémon
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Re-start 2011!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Colby
SuperAdministrator
SuperAdministrator
Colby


Mesaje : 856
Data de inscriere : 02/12/2008
Varsta : 26
Localizare : Constanta

Re-start 2011! Empty
MesajSubiect: Re-start 2011!   Re-start 2011! EmptyJoi Iul 07, 2011 2:56 pm

Un avion ? Superman? Nu , e un anunt adresat tuturor userilor care inca mai trec pe aici , ce are ca scopul de a va anunta relansarea site-ului. Bine , dar ce e aia relansare? Pai, nimic nou , numai ca adminii si moderatori (cei vechi , asta daca vor dori sa mai revina, sau altii care vor fi proaspat alesi) vor incepe modernizarea site-ului cu teme , discutii , pool-uri , Rpg-uri .

PS: Acest mesaj este adresat in principal vechilor useri , cu parere de rau pentru perioada in care site-ul a fost lasat in voia vantului (da, din cauza mea) , cat si un mesaj care sper sa dea startul unui nou val de veniri , si reveniri ale userilor.
Sus In jos
https://pokemon-romania.catsboard.com
ARMeD
Local Trainer
Local Trainer



Mesaje : 22
Data de inscriere : 09/07/2011
Varsta : 26

Re-start 2011! Empty
MesajSubiect: Re: Re-start 2011!   Re-start 2011! EmptySam Iul 09, 2011 10:42 am

Sa zicem ca voi face cate ceva la grafica forumului. Sunt ingrozit de ceea ce i-am facut logo-ului si nu imi place sa las treaba facuta doar pe jumatate. Eventual va voi trimite niste CSS personalizate, Tempelate-uri daca vreti... Am timp sa lucrez pe doua forumuri si in plus fac ceea ce imi place. Pentru logo si celelalte va trebui sa imi trimiteti niste Rendere (imagini cum este aceea cu Ash si Pikachu din Logo) care le vreti incluse (ar fi de preferat format PNG). Daca vreti un inceput nou cu o tema complet noua va recomand sa construiti tema pe PHBB3 sau daca nu va pricepeti pe PHBB3 incercati Invision (gasiti prin PA optiunile...).
Sus In jos
Ed
Local Trainer
Local Trainer
Ed


Mesaje : 9
Data de inscriere : 05/08/2011

Re-start 2011! Empty
MesajSubiect: Re: Re-start 2011!   Re-start 2011! EmptyVin Aug 05, 2011 10:18 pm

Nu inteleg ceva...M-am reintors si nimeni nu mai este pe forum....De ce oi fii plecat? Stiu ca este off topic dar daca cineva va dorii sa reinvie forumul il vom reinvia!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Re-start 2011! Empty
MesajSubiect: Re: Re-start 2011!   Re-start 2011! Empty

Sus In jos
 
Re-start 2011!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pokémon-Romania :: Pokemon Central :: Anunturi-
Mergi direct la: