Pokémon-Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cea mai mare comunitate de fani Pokémon
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Prima generatie jucata?

In jos 
+16
ii
DragonH93
Gâscăvio
Umbreon
majorasfan
Spectra
Leafeon
Cristi-Bacau
alexsusu
mewtwo_deoxys_99
PokeBella
Colby
Gabi4Hiccup
Emy_Summerfield
May3
Sebitzu
20 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

prima generatie jucata?
1
Prima generatie jucata? - Pagina 2 Vote_lcap29%Prima generatie jucata? - Pagina 2 Vote_rcap
 29% [ 9 ]
2
Prima generatie jucata? - Pagina 2 Vote_lcap10%Prima generatie jucata? - Pagina 2 Vote_rcap
 10% [ 3 ]
3
Prima generatie jucata? - Pagina 2 Vote_lcap45%Prima generatie jucata? - Pagina 2 Vote_rcap
 45% [ 14 ]
4
Prima generatie jucata? - Pagina 2 Vote_lcap16%Prima generatie jucata? - Pagina 2 Vote_rcap
 16% [ 5 ]
Total voturi : 31
 

AutorMesaj
Andreea
National Trainer
National Trainer
Andreea


Mesaje : 51
Data de inscriere : 13/06/2011
Localizare : Pokemon world

Prima generatie jucata? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prima generatie jucata?   Prima generatie jucata? - Pagina 2 EmptyJoi Aug 04, 2011 4:47 pm

Pai...am jucat Crystal.Practic generatia a doua.Este mult mai bun ca Yellow.Ca sa zic asa defapt ea e prima generatie jucata, prima.Numai ca m-am blocat la ceva si nu-mi placea cum arata asa ca m-am oprit pe la a doua arena.
Sus In jos
FredyFired
Local Trainer
Local Trainer
FredyFired


Mesaje : 17
Data de inscriere : 15/08/2012
Varsta : 25
Localizare : Romania

Prima generatie jucata? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prima generatie jucata?   Prima generatie jucata? - Pagina 2 EmptyMier Aug 15, 2012 9:35 pm

eu a 3 a pe PC (Ruby) apoi am continuat cu diamond , heart gold am incercat si yellow si crystal dar.... prefer celelalte. Very Happy
Sus In jos
 
Prima generatie jucata?
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pokémon-Romania :: Pokemon Central :: Sondaje-
Mergi direct la: