Pokémon-Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cea mai mare comunitate de fani Pokémon
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Anunturi. Intrebari si raspunsuri

In jos 
+4
ii
Zekrom
Mellisa Granger
Emy_Summerfield
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Emy_Summerfield
Admin
Admin



Mesaje : 1559
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Pitesti

Anunturi. Intrebari si raspunsuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi. Intrebari si raspunsuri   Anunturi. Intrebari si raspunsuri - Pagina 2 EmptyMier Oct 13, 2010 7:23 pm

Nu. Am avut asa ceva si unii nu au stiut sa aprecieze. Stiu ca au mai multi de suferit. Daca ar fi sa privim partea plina a paharului, ar mai fii de asteptat cateva saptamani (2-3). Momentan exista niste probleme cu staff-ul... Oricum, de indata ce se vor deschide rp-uri si pe baza unui plot, rp-urile prezente vor fi... modificate. Promit ca nu ma voi mai lasa influentata de nimeni, fie ca am sau am avut incredere in ei. Imi pare rau pentru neplacerile aparute, dar credeti-ma ca nu am incotro
Sus In jos
Andreea(Lyra)
International Trainer
International Trainer
Andreea(Lyra)


Mesaje : 592
Data de inscriere : 26/09/2010
Varsta : 24
Localizare : Voluntari

Anunturi. Intrebari si raspunsuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi. Intrebari si raspunsuri   Anunturi. Intrebari si raspunsuri - Pagina 2 EmptyMier Oct 13, 2010 8:00 pm

simcer nu am inteles faza cu influentarile.adica forumul a fost altfel inainte? Neutral
Sus In jos
http://www.pokemon2010.forum-gratuit.ro
Emy_Summerfield
Admin
Admin



Mesaje : 1559
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Pitesti

Anunturi. Intrebari si raspunsuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi. Intrebari si raspunsuri   Anunturi. Intrebari si raspunsuri - Pagina 2 EmptyMier Oct 13, 2010 8:08 pm

Nu. Este o chestie personala. Imi cer scuze, dar m-am lasat purtata de val spre finalul mesajului
Sus In jos
Andreea(Lyra)
International Trainer
International Trainer
Andreea(Lyra)


Mesaje : 592
Data de inscriere : 26/09/2010
Varsta : 24
Localizare : Voluntari

Anunturi. Intrebari si raspunsuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi. Intrebari si raspunsuri   Anunturi. Intrebari si raspunsuri - Pagina 2 EmptyMier Oct 13, 2010 8:09 pm

Aham.... Ei bine succes in refacerea site-ului! Smile
Sus In jos
http://www.pokemon2010.forum-gratuit.ro
PokeBella
Poké[Mod]
Poké[Mod]
PokeBella


Mesaje : 226
Data de inscriere : 08/07/2010
Varsta : 28
Localizare : Pitesti

Anunturi. Intrebari si raspunsuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi. Intrebari si raspunsuri   Anunturi. Intrebari si raspunsuri - Pagina 2 EmptyMar Oct 26, 2010 8:49 am

Stiu ca scriu cam tarziu acest mesaj, dar hai sa vorbim putin serios. Eu tot nu vad care este problema cu RP simplu. Voi ziceti ca sunt numai lupte si chestii de genul acesta. Mi se pare logic ca este asa din moment ce voi indreptati RP-ul in acea directie. In reguli nu scrie nicaieri ca nu ai voie sa deschizi aventuri in RP-uri. Deci daca va trece prin minte un gand ca e vina nu stiu cui, ganditi-va mai intai la voi. Serios acum, nu aveti o farama de imaginatie? Trebuie sa va dea Emy inceputul pe paine?
Si aa problema. Ce este cu atatea teste "Primeste un Pokemon"? Cati dintre cei care au deschis un astfel de topic au vorbit cu Emy inainte? Niciunul, presupun...
Sus In jos
malin
International Trainer
International Trainer
malin


Mesaje : 174
Data de inscriere : 01/09/2010

Anunturi. Intrebari si raspunsuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi. Intrebari si raspunsuri   Anunturi. Intrebari si raspunsuri - Pagina 2 EmptyMier Oct 27, 2010 7:57 pm

am o idee sa facem un concurs pe forum sa facem toti un pokemon sprite si sa ii dam nume ce miscari poate sti ce clasa e ce manaca unde traeste tote astea si sa il punem toti si trei castigatori sa fie adaugati in rp la md
Sus In jos
ii
International Trainer
International Trainer



Mesaje : 1829
Data de inscriere : 25/08/2010

Anunturi. Intrebari si raspunsuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi. Intrebari si raspunsuri   Anunturi. Intrebari si raspunsuri - Pagina 2 EmptyMier Oct 27, 2010 8:00 pm

Eu zic ca e o idee buna,dar inainte ar fi bine sa facem un fel de ,,pregatire'',adica cei care nu stiu sa faca sprite-uri,sa le spunem,cei care nu stiu cum sa puna 2 sprite-uri in paint o data(cazul meu),ponturi,etc
(si vad ca ai editat mesajul,nu cred ca ar fi asa ,,TARE'' sa apara in RP sau MD)


Ultima editare efectuata de catre Cibi Catalina in Vin Oct 29, 2010 10:37 am, editata de 1 ori
Sus In jos
malin
International Trainer
International Trainer
malin


Mesaje : 174
Data de inscriere : 01/09/2010

Anunturi. Intrebari si raspunsuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi. Intrebari si raspunsuri   Anunturi. Intrebari si raspunsuri - Pagina 2 EmptyMier Oct 27, 2010 8:10 pm

daca vor moderatori vom face dar sa asteptam sa vedem ce zic
Sus In jos
ii
International Trainer
International Trainer



Mesaje : 1829
Data de inscriere : 25/08/2010

Anunturi. Intrebari si raspunsuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi. Intrebari si raspunsuri   Anunturi. Intrebari si raspunsuri - Pagina 2 EmptyMier Oct 27, 2010 8:15 pm

*DACA VOR ADMINII
Sus In jos
Emy_Summerfield
Admin
Admin



Mesaje : 1559
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Pitesti

Anunturi. Intrebari si raspunsuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi. Intrebari si raspunsuri   Anunturi. Intrebari si raspunsuri - Pagina 2 EmptyVin Oct 29, 2010 8:37 am

Fara suparare, dar eu zic nu. Daca vor aparea astfel de pokemoni in RP-uri, indiferent de tipul acestora, vor aparea foart multe discutii, datorita eventualelor nivele super-mega-cum mai vreti sa le spuneti-avansate. Stiu din experienta ca foarte multi exagereaza, nu doar spun ceva ce sare in ochi. Daca vreti sa facem concurs, facem, dar pokemonii nu vor fi adaugati in niciun RP.
Sus In jos
ii
International Trainer
International Trainer



Mesaje : 1829
Data de inscriere : 25/08/2010

Anunturi. Intrebari si raspunsuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi. Intrebari si raspunsuri   Anunturi. Intrebari si raspunsuri - Pagina 2 EmptyVin Oct 29, 2010 7:14 pm

Ai dreptate,Emy,fara RP
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Anunturi. Intrebari si raspunsuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi. Intrebari si raspunsuri   Anunturi. Intrebari si raspunsuri - Pagina 2 EmptyMar Ian 04, 2011 3:14 pm

Ma rog...sincer nu stiu de ce va agitati atata. Sigur era mai bine sa prinzi pokemoni in regiuni diferite pe rute etc.Acum scuzati-ma ca revin la vechile idei cu toate ca s-a trecut peste ele. Eu zic ca-i bine si asa in Iarba Inalta,sa nu mai stai 5k ani pana gasesti ruta necesara etc. Ce ar face-o mai interesana ar fi separarea in regiuni Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Anunturi. Intrebari si raspunsuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi. Intrebari si raspunsuri   Anunturi. Intrebari si raspunsuri - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Anunturi. Intrebari si raspunsuri
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Panoul cu anunturi. Intrebari si raspunsuri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pokémon-Romania :: Pokemon RP :: Pokemon RP-
Mergi direct la: