Pokémon-Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cea mai mare comunitate de fani Pokémon
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD

In jos 
+2
Andreea(Lyra)
ii
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD   Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD - Pagina 2 EmptyDum Oct 17, 2010 6:59 pm

Vulpvee s-a umplut... Ninja Masters cine vrea? Sau Evollution?
Sus In jos
Andreea(Lyra)
International Trainer
International Trainer
Andreea(Lyra)


Mesaje : 592
Data de inscriere : 26/09/2010
Varsta : 24
Localizare : Voluntari

Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD   Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD - Pagina 2 EmptyDum Oct 17, 2010 7:58 pm

eu vreau in vulpvee de cand a mvenit pe site! haideti mai...! adica eu eram prima. emy a fost de fata. ei i-am zis ca vreau in vulpvee cand numai erau locuri. Sad
Sus In jos
http://www.pokemon2010.forum-gratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD   Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD - Pagina 2 EmptyDum Oct 17, 2010 9:13 pm

Mda... Cum am zis... Mai vrea cineva in Ninja Masters sau Evollution?
(Da... Atunci nu se puteau cate 7 in echipa deci sorry...)
Sus In jos
Andreea(Lyra)
International Trainer
International Trainer
Andreea(Lyra)


Mesaje : 592
Data de inscriere : 26/09/2010
Varsta : 24
Localizare : Voluntari

Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD   Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD - Pagina 2 EmptyLun Oct 18, 2010 10:43 am

Emy a rezolvat totul! Si oricum chiar daca nu se putea ma treceai acum. Mrg. Acum ca a rezolvat i'm OK.

Apropo as putea fi o eevee? (chillarmy e normal, eevee normal deci nu e mare diferenta, nu? si e ultima data cand schimb PROMIT)
Sus In jos
http://www.pokemon2010.forum-gratuit.ro
Cristi-Bacau
International Trainer
International Trainer
Cristi-Bacau


Mesaje : 126
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Casa mea,Bacau,Bacau,Moldova,Romania,Europa,Emisfera Nordica,Terra,Sistemul Solar,Calea Lactee,Univers

Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD   Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD - Pagina 2 EmptyVin Oct 22, 2010 6:11 pm

Eu sunt de acord 100% cu Bella. Are dreptate mai ales in legatura cu toata influenta jocurilor asupra RP-urilor.
Nu vreau sa intru in conflict cu nimeni, doar sustin parerea care mi se pare mie mai buna.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD   Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD - Pagina 2 EmptySam Noi 06, 2010 10:48 pm

Stiu ca are dreptate, De asta vom sterge cateva reguli incepand cu Dual Character... Imi pare rau... Dar acea regula cu Rolul Legendar va ramane valabila! Vom sterge cea cu bani... Si cu miscari! Si cu treasure bag!
Sus In jos
ii
International Trainer
International Trainer



Mesaje : 1829
Data de inscriere : 25/08/2010

Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD   Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD - Pagina 2 EmptySam Noi 06, 2010 10:51 pm

Bani,miscari,Treasure Bag?Nu inteleg
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD   Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD - Pagina 2 EmptySam Noi 06, 2010 11:06 pm

Erau niste reguli mai vechi care vor fi sterse./..
Sus In jos
ii
International Trainer
International Trainer



Mesaje : 1829
Data de inscriere : 25/08/2010

Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD   Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD - Pagina 2 EmptySam Noi 06, 2010 11:18 pm

Ok(ce s-a intamplat cu Articuno??Parca ai zis ca regula cu Legendarii ramane)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD   Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD - Pagina 2 EmptySam Noi 06, 2010 11:24 pm

(Abia acum l-am pus sprite-ul nou....) Pentru a evita deviatul de la subiect incheiem aici! Daca aveti nemultumiri la adresa acestor lucruri imi trimiteti PM!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD   Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Lucruri pe care trebuie sa le aveti in MD
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Ce parere aveti despre forumul acesta
» Care este pokemonul tau preferat?
» Care este Eeveevolutia favorita?
» Care este numele tau in japoneza?
» Care este filmul vostru preferat?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pokémon-Romania :: Pokemon RP :: Pokemon RP Mystery Dungeon-
Mergi direct la: