Pokémon-Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cea mai mare comunitate de fani Pokémon
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Pokemon-Romania , din nou activ !

In jos 
+3
Kardy
ii
Colby
7 participanți
AutorMesaj
Colby
SuperAdministrator
SuperAdministrator
Colby


Mesaje : 856
Data de inscriere : 02/12/2008
Varsta : 26
Localizare : Constanta

Pokemon-Romania , din nou activ !  Empty
MesajSubiect: Pokemon-Romania , din nou activ !    Pokemon-Romania , din nou activ !  EmptyDum Noi 21, 2010 11:33 am

In ultimul timp forumul nu prea a avut concursuri , tema a ramas aceeasi , si din punctul meu de vedere ar trebui sa reinventam forumul. Daca voi avea parte de sprijin din partea staff-ului in urmatoarele zile vor fi lansate noi rankuri care pot fi dobandite doar cu acumularea PP (Poke'Points) , acestea fiind castigate la randul lor prin concursuri , teste , si de ce nu chiar si probe practice.

PS: Imi cer scuze ca nu am fost activ in ultima vreme , si din cauza micilor probleme care au aparut (cum ar fi avatarul lui emy si avatarul lui mircea). Am pierdut parola de la yahoo si se pare ca cineva a incercat sa saboteze pokemon romania . Din fericire am recuperat-o astazi si vreau sa aducem Pokemon Romania din nou pe linia de plutire , in perioada de glorie cum era de mult.

Lasati-va aici parerea , credeti sau nu ca vom putea "reinvia" forumul , ce sugestii aveti pt promovare si imbunatatirea forumului. Ar mai trebuii membri in staff ? Sunt deschis la orice fel de propuneri.

Atat am avut de zis , si sper ca acest "discurs" sa fie inceputul renasterii forumului "Pokemon-Romania"
Sus In jos
https://pokemon-romania.catsboard.com
ii
International Trainer
International Trainer



Mesaje : 1829
Data de inscriere : 25/08/2010

Pokemon-Romania , din nou activ !  Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon-Romania , din nou activ !    Pokemon-Romania , din nou activ !  EmptyDum Noi 21, 2010 12:54 pm

Desigur ca vom putea ''reinvia'' forumul,dar eu personal cred ca acest forum e perfect.Concursuri noi,ranguri noi,si,de ce nu,chiar si o tema noua.Cat despre staff,deoarece forumul a ''crescut'' si,cateodata,scapa de sub control,eu as zice ca 1 sau 2 membri in plus in staff ar fi o idee buna,si,bun discurs!


Ultima editare efectuata de catre Cibi Cătălina in Dum Noi 28, 2010 7:09 pm, editata de 2 ori (Motiv : Cateva adaugari)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Pokemon-Romania , din nou activ !  Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon-Romania , din nou activ !    Pokemon-Romania , din nou activ !  EmptyDum Noi 21, 2010 2:08 pm

Bun discurs! Sa speram ca forumul nostru e comunist! Altfel salariile......0.....
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Pokemon-Romania , din nou activ !  Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon-Romania , din nou activ !    Pokemon-Romania , din nou activ !  EmptyVin Noi 26, 2010 10:43 am

ar fi grozav cu niste imbunatatiri,nu zic ca nu e grozav si acum.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Pokemon-Romania , din nou activ !  Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon-Romania , din nou activ !    Pokemon-Romania , din nou activ !  EmptyVin Noi 26, 2010 1:13 pm

Da..niste imbunatatiri ar fi bune...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Pokemon-Romania , din nou activ !  Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon-Romania , din nou activ !    Pokemon-Romania , din nou activ !  EmptySam Noi 27, 2010 10:43 am

Blaine a scris:
Da..niste imbunatatiri ar fi bune...
ce imbunatatiri?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Pokemon-Romania , din nou activ !  Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon-Romania , din nou activ !    Pokemon-Romania , din nou activ !  EmptySam Noi 27, 2010 11:02 am

De exemplu dupa cum spune Colby...PP(PokePoints)....
Sus In jos
Kardy
Newbie Trainer
Newbie Trainer



Mesaje : 2
Data de inscriere : 10/12/2010

Pokemon-Romania , din nou activ !  Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon-Romania , din nou activ !    Pokemon-Romania , din nou activ !  EmptyVin Dec 10, 2010 3:20 pm

ADd Y!M Id : marinica94 sau mail la safeguard@blizzard.ro sunt pus pe fapte mari sa va ajut.
Sus In jos
Andreea
National Trainer
National Trainer
Andreea


Mesaje : 51
Data de inscriere : 13/06/2011
Localizare : Pokemon world

Pokemon-Romania , din nou activ !  Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon-Romania , din nou activ !    Pokemon-Romania , din nou activ !  EmptyJoi Iul 14, 2011 2:13 pm

Eu zic ca vom reinvia forumul si ca ar mai trebui sa vina membrii staff dar din utilizatori mai vechi,cunoscuti sa fim siguri ca nu incearca cineva sa ne saboteze iar.Si mai am o propunere.Sa facem la RP regiuni si in ele sa fie orase,poate nivele,arene,etc.
Sus In jos
Ed
Local Trainer
Local Trainer
Ed


Mesaje : 9
Data de inscriere : 05/08/2011

Pokemon-Romania , din nou activ !  Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon-Romania , din nou activ !    Pokemon-Romania , din nou activ !  EmptyVin Aug 05, 2011 10:09 pm

Va mai fii forumul activ vreodata ?
Sus In jos
Andreea
National Trainer
National Trainer
Andreea


Mesaje : 51
Data de inscriere : 13/06/2011
Localizare : Pokemon world

Pokemon-Romania , din nou activ !  Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon-Romania , din nou activ !    Pokemon-Romania , din nou activ !  EmptySam Aug 06, 2011 10:17 am

Faza cu nivelele o scoatem,nu avem nevoie.

Sa speram,ca vad ca nu se ocupa inca nimeni de forum...

MAI REPEDE!
Sus In jos
Ed
Local Trainer
Local Trainer
Ed


Mesaje : 9
Data de inscriere : 05/08/2011

Pokemon-Romania , din nou activ !  Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon-Romania , din nou activ !    Pokemon-Romania , din nou activ !  EmptySam Aug 06, 2011 10:22 pm

Oricand ne putem ocupa noi, il putem reinvia pe un alt link, un forum nou.

Bineinteles cu acordul Staff-ului
Sus In jos
Andreea
National Trainer
National Trainer
Andreea


Mesaje : 51
Data de inscriere : 13/06/2011
Localizare : Pokemon world

Pokemon-Romania , din nou activ !  Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon-Romania , din nou activ !    Pokemon-Romania , din nou activ !  EmptySam Sept 17, 2011 11:50 am

Colby sper sa nu te superi dar subiectul asta e din 2010,ma rog,aproape 2011 si tu inca nu ai facut nimic,ai lasat forumul in paragina.Scuze dar habar nu ai cum sa faci un forum.Mi se pare ca Emy a facut aproape tot iar ARMeD a vrut sa te ajute dar tu nimic,nu mai intrii pe forum,nici nu stiu cand vei citi acest mesaj.Esti in stare sa ajungi sa il citesti si prin 2012 sau mai mult.Inteleg ca ai treaba si ai mers la mare,munte si cine stie pe unde dar chiar asa?Pe forumul asta se inscriu des membrii,stiu.Dar hai sa iti pun motivul,ei cred ca e un joc de descarcat.Altfel nu ai mai vedea membrii.Sa stii,nu iti trebuie neaparat ajutor,te poti descurca si singur.Sa stii ca daca aflii ce ii trebuie unui forum l-ai face frumos.Ce e asa mare lucru poza si fundalul?I-ei o poza cu grafica buna de pe net,intri pe paint si i-ei o poza cu logo-ul pokemon,il desenezi si sub el scrii pokemon romania.Nu e asa greu,iti trebuie doar rabdare.Daca nu faci ceva sau nu te descurci nu are nimic,exista alte forumuri pokemon pe care pot sa stau. Wink
Cam atat am avut de spus...
Sus In jos
ARMeD
Local Trainer
Local Trainer



Mesaje : 22
Data de inscriere : 09/07/2011
Varsta : 26

Pokemon-Romania , din nou activ !  Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon-Romania , din nou activ !    Pokemon-Romania , din nou activ !  EmptyDum Sept 18, 2011 10:59 am

Cred ca ar trebui sa terminati cu mesajele astea...


Ultima editare efectuata de catre ARMeD in Joi Noi 10, 2011 7:11 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
RayquaZa
Local Trainer
Local Trainer
RayquaZa


Mesaje : 22
Data de inscriere : 29/08/2011

Pokemon-Romania , din nou activ !  Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon-Romania , din nou activ !    Pokemon-Romania , din nou activ !  EmptyVin Sept 23, 2011 5:30 pm

Forumul este mort,degeaba mai stati pe el,cei care vreti sa va alaturati unui forum realizat recent accesati http://pokeuniversal.forumotion.com/
Sus In jos
ARMeD
Local Trainer
Local Trainer



Mesaje : 22
Data de inscriere : 09/07/2011
Varsta : 26

Pokemon-Romania , din nou activ !  Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon-Romania , din nou activ !    Pokemon-Romania , din nou activ !  EmptyMar Noi 15, 2011 7:52 pm

Rayquaza, se presupune ca te-ai inregistrat aici ca sa te distrezi si ca sa iti faci prieteni. Asa nu iti vei gasi prea multi. Daca vrei ca acest lucru sa se intampla trebuie sa incerci, macar sa incerci sa reinvii forumul. Si nu iti faci prieteni noi aratand cat de bine stii sa ii injuri. Nu pari deloc mai superior asa...

Te rog sa termii cu chestiile astea de "smeKer", noua aici nu ne prea place acest lucru...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pokemon-Romania , din nou activ !  Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon-Romania , din nou activ !    Pokemon-Romania , din nou activ !  Empty

Sus In jos
 
Pokemon-Romania , din nou activ !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pokemon-romania vs pokemon-official
» Pokemon Romania
» Pokemon-On-Romania
» Dragi Membri Pokemon Romania,
» Pokemon DP Romania Partea a II-a

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pokémon-Romania :: Pokemon Central :: Anunturi-
Mergi direct la: