Pokémon-Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cea mai mare comunitate de fani Pokémon
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Draga Pokemon Romania

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Kardy
Newbie Trainer
Newbie Trainer



Mesaje : 2
Data de inscriere : 10/12/2010

Draga Pokemon Romania Empty
MesajSubiect: Draga Pokemon Romania   Draga Pokemon Romania EmptyMar Ian 04, 2011 9:36 am

Draga Pokemon Romania Forums:

Scriu acest mesaj deoarece a-ti ignorat primele mele sanse de a va contacta.Imaginea forumului este destul de proasta, am citit ce s-a intamplat si sunt profund dezamagit de imaginea curenta a forumului.Inca nu m-am documentat sa stiu cine a creeat acest forum dar sunt dezamagit.Background-ul pe care il aveti face publicitate altui site:

Jos stanga: www.wallpapers.cz ( CZ = Ceska Zbrojovka ), imaginile sunt destul de URATE ( UGLY ) spuneti-le cum vreti, aveti dreptul sa aveti o opinie.Tema forumului lasa de dorit.

Lasati-ma sa ma prezint:

Ma numesc Pavel Marian, originar din Constanta, la varsta de 4 ani avand primul calculator si deja invatand anumite chestii pe care altii le invatau la 7 ani, pot spune ca am luat un avant extrem.Am 17 ani si sunt pasionat foarte mult de retelistica, programare si developing chiar daca programarea si developingul se aseamana.De asemenea am cunostinte medii in php, c++, c#, Mysql, sql, html, css,java script, design ( photoshop )
La varsta de 9 ani am inceput sa joc Warcraft III, prima mea plansa fiind Pokemon World, o plansa destul de reusita care iti fura din timp aproximativ 2 ore.
Asa cum bine stiim noi developerii hartii de Pokemon World Online lucruriile nu au stat asa, au aparut versiuni noi, questuri noi si altele.

In primul rand vreau sa va ofer 2 posibilitati pentru a va lua o imagine noua, o reclama mai buna si alte posibilitati.

Detin webhosting foarte bun de 1 an +, in prezent detinand pe webhost aproximatic 14 siteu-ri din judet si peste tot in tara.Am fost angajat la blizzard Romania singura dovada fiind mailul meu safeguard@blizzard.ro, moderator pe Gplay PvPGN ( cel mai mare server de PvPGN din Romania sunt de 1 an + si inca ma mentin cu 3000 de posturi )


Oferta mea este, ori va dau un subforum urias pe forumul meu http://forum.marinica94.pcss.ro/ ori va hostez eu un forum tot MyBB pentru ca este de 10x mai bun decat phpbb si va aleg eu un subdomeniu ori pcss.ro ori vedem

Puteti sa ma contactati urgent la adresa de mail marinica94@yahoo.com
Sus In jos
ARMeD
Local Trainer
Local Trainer



Mesaje : 22
Data de inscriere : 09/07/2011
Varsta : 26

Draga Pokemon Romania Empty
MesajSubiect: Re: Draga Pokemon Romania   Draga Pokemon Romania EmptySam Iul 09, 2011 11:10 am

Stiu ca imaginea este "Ugly", era facuta de mine si ceilalti cand inca nu stiam sa folosim PS. Acum sunt sigur ca putem face un logo mult mai bun (apropo, foarte "Ugly" logo-ul de pe forumul tau). Si daca as alege intre forumotion si MyBB as alege forumotion. Este mai usor de intretinut. Daca as avea de ales intre toate forum software de pe internet as alege VBuletin (ma descurc sa fac unul fara bani...). Si adica, noi renuntam la toti membri si mesaje pentru a primi imagine noua? Wow, imi place oferta. Sincer eu as spune nu cu toata inima dar nu eu hotarasc pana la urma, mi-am spus doar parerea. (noi nu am ignorat ce ai spus tu, pur si simplu nu putem sa raspundem chiar in secunda dorita de tine... mai ales ca atunci cand ai postat era in timpul scolii + ca mai avem si noi o viata)

Si deci... Tu castigi, ai 2 iepuri dintr-o lovitura. Dar noi ce mai castigam? Nu trebuie fii renumit ca sa faci un program bun sau chestii tari in PhotoShop.
Sus In jos
Colby
SuperAdministrator
SuperAdministrator
Colby


Mesaje : 856
Data de inscriere : 02/12/2008
Varsta : 26
Localizare : Constanta

Draga Pokemon Romania Empty
MesajSubiect: Re: Draga Pokemon Romania   Draga Pokemon Romania EmptyDum Iul 10, 2011 1:20 am

ARMeD a scris:
Stiu ca imaginea este "Ugly", era facuta de mine si ceilalti cand inca nu stiam sa folosim PS. Acum sunt sigur ca putem face un logo mult mai bun (apropo, foarte "Ugly" logo-ul de pe forumul tau). Si daca as alege intre forumotion si MyBB as alege forumotion. Este mai usor de intretinut. Daca as avea de ales intre toate forum software de pe internet as alege VBuletin (ma descurc sa fac unul fara bani...). Si adica, noi renuntam la toti membri si mesaje pentru a primi imagine noua? Wow, imi place oferta. Sincer eu as spune nu cu toata inima dar nu eu hotarasc pana la urma, mi-am spus doar parerea. (noi nu am ignorat ce ai spus tu, pur si simplu nu putem sa raspundem chiar in secunda dorita de tine... mai ales ca atunci cand ai postat era in timpul scolii + ca mai avem si noi o viata)

Si deci... Tu castigi, ai 2 iepuri dintr-o lovitura. Dar noi ce mai castigam? Nu trebuie fii renumit ca sa faci un program bun sau chestii tari in PhotoShop.

Chiar daca raspunsul meu vine destul de intarziat , si eu sunt de aceeasi parere cu Armed (apropo armed , tot contul acesta il aveai si atunci cand ai facut logo-ul?)! Forumul acesta este unul de recreere , unde dam viata povestilor , mai exact unei singure povesti , destul de cunoscute in intreaga lume , dar inca neexploatata pe plaiurile mioritice.
Sus In jos
https://pokemon-romania.catsboard.com
ARMeD
Local Trainer
Local Trainer



Mesaje : 22
Data de inscriere : 09/07/2011
Varsta : 26

Draga Pokemon Romania Empty
MesajSubiect: Re: Draga Pokemon Romania   Draga Pokemon Romania EmptyDum Iul 10, 2011 7:37 pm

(Aveam alt cont atunci. Tu il stii, cred.)
Sus In jos
Ed
Local Trainer
Local Trainer
Ed


Mesaje : 9
Data de inscriere : 05/08/2011

Draga Pokemon Romania Empty
MesajSubiect: Re: Draga Pokemon Romania   Draga Pokemon Romania EmptyMar Aug 09, 2011 8:36 pm

Se mai aude ceva de forum?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Draga Pokemon Romania Empty
MesajSubiect: Re: Draga Pokemon Romania   Draga Pokemon Romania Empty

Sus In jos
 
Draga Pokemon Romania
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pokemon World Romania
» Pokemon Romania
» Pokemon-On-Romania
» Pokemon DP Romania Partea a II-a
» Pokemon-Romania , din nou activ !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pokémon-Romania :: Pokemon Central :: Parteneriat-
Mergi direct la: