Pokémon-Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cea mai mare comunitate de fani Pokémon
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Trainer and Pokemon

In jos 
+44
AdorabiL
Pokefan11
Vulpix
Bleizer
tronarius
lucya10
dragosandrey31
Aly
Andreea(Lyra)
Zekrom
Mellisa Granger
Angelsmall13
dizzy
DragonH93
BlackSnow
ii
malin
coaa99
Leafeon
Block240
Berin
bodozz
PauL
S1m0na
Umbreon
Ash_Ketchum
Cristi-Bacau
AleCS`
Pokemon_Mihai
majorasfan
Spectra
darckrai
Destroyer0809
toni98
CRYT
AndreiVAA
alexsusu
mewtwo_deoxys_99
Sebitzu
Charizard1234
Gabi4Hiccup
May3
PokeBella
Emy_Summerfield
48 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Emy_Summerfield
Admin
Admin



Mesaje : 1559
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Pitesti

Trainer and Pokemon Empty
MesajSubiect: Trainer and Pokemon   Trainer and Pokemon EmptyMier Iul 14, 2010 11:03 am

Aici va descriti noul/noile personaje cu care veti juca. Exclamation

Buna! Numele antrenorului pe care il voi juca este Emy Summerfield. Este o tanara din orasul Pallet, regiunea Kanto. Visul ei este de a deveni un Maestru Pokemon. Ii place sa isi faca prieteni, atat oameni, cat si pokemoni, si ii place sa afle cat mai multe despre misterele pokemonilor. Setea de informatii noi a mostenit-o de la tatal ei, care este un cercetator pokemon (in prezent lucreaza in Insulele Orange).
Emy este sora geamana a lui Cristi (orasul Azalea, Johto). Dovada? Fiecare poarta la gat o jumatate de Togepi!
Descriere fizica: ochi negri, par saten drept, mai lung cu putin peste umeri, scunda.
Descriere psihica: vesela, prietenoasa, incapatanata si ambitioasa.
Raichu este primul pokemon si cea mai buna prietena a lui Emy. Cand si-a inceput calatoria, a ales-o pe Pikachu drept partenera, dar la scurt timp, Pikachu a evoluat accidental, calcand pe o Piatra-Tunet in timpul unei lupte. Din aceasta cauza, Raichu este mai mica decat normalul, fiind cu putin mai mare decat un Pikachu.
Lucrurile preferate ale lui Raichu: sa manance mere si sa se joace cu Emy.
Trainer and Pokemon Jqjk91

In RP Lupte Oficiale, joc rolul lui Withney, sefa de arena din orasul Goldenrod
Pokemonii activi ca lider de arena: Raichu, Jigglypuff, Umbreon, Glameow, Staravia si Blaziken


Ultima editare efectuata de catre Emy_Summerfield in Dum Sept 19, 2010 1:17 pm, editata de 3 ori
Sus In jos
PokeBella
Poké[Mod]
Poké[Mod]
PokeBella


Mesaje : 226
Data de inscriere : 08/07/2010
Varsta : 28
Localizare : Pitesti

Trainer and Pokemon Empty
MesajSubiect: Bella si Chikorita   Trainer and Pokemon EmptyMier Iul 14, 2010 12:25 pm

Salutari! Personajul meu este o antrenoare pe nume Bella (nu vreau sa incurc lumea, asa ca pastrez numele meu). Bella este din orasul Violet, din Johto. Este indecisa cand vine vorba de viitorul ei, asa ca nu stie daca isi doreste sa fie Maestru sau Coordonator sau altceva. Singurul lucru de care e sigura este faptul ca vrea sa lucreze intr-un domeniu cu pokemoni. In schimb, merge pe drumul ei si le incearca pe amandoua.
Adora sa isi faca prieteni, desi este o fire timida. Are ochi caprui deschis si parul saten deschis, lung si cret. Are multa incredere in pokemonii ei si stie ca, daca munceste din greu, poate ajunge oriunde.
Primul ei pokemon este Chikorita, care este foarte jucausa si in stare sa-si urmeze antrenoarea oriunde. Zambeste bland atunci cand vine vorba de indecizia Bellei si o sustine orice ar fi.
Sus In jos
May3
National Trainer
National Trainer
May3


Mesaje : 78
Data de inscriere : 19/05/2010

Trainer and Pokemon Empty
MesajSubiect: May si Torchic   Trainer and Pokemon EmptyMier Iul 14, 2010 3:59 pm

Hey! Aici May (si user, si antrenor). May este din orasul Petalburg, Hoenn si s-a decis sa devina un coordonator de top. Este optimista si perseverenta sipoate un pic excesiva. Are ochi albastri si par saten.
Torchic este primul ei pokemon si este si cel mai bun prieten. Impreuna fac o echipa de neoprit!
Sus In jos
Gabi4Hiccup
Regional Trainer
Regional Trainer
Gabi4Hiccup


Mesaje : 39
Data de inscriere : 15/07/2010
Varsta : 29

Trainer and Pokemon Empty
MesajSubiect: Gab si Shadow   Trainer and Pokemon EmptyJoi Iul 15, 2010 10:59 am

Laughing Se pare ca sunt singurul baiat, dar nu conteaza. Antrenorul meu se numeste Gab. Este din orasul Viridian, Kanto, si este un fan infocat al pokemonilor de foc. Este prietenos si sincer, nu-i este teama sa spuna ce gandeste si viseaza sa-ie pe urme tatalui sau, sa devina un maestru pokemon. Are parul brunet, scurt si ravasit, ochi negri, este inalt si slab.
Charmander este primul sau pokemon si se inteleg nemaipomenit de bine. Amandoi sunt energici, increzatori si le plac provocarile.Charmander este strigat adesea Shadow.


Ultima editare efectuata de catre Gabi4Hiccup in Dum Iul 18, 2010 6:25 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Emy_Summerfield
Admin
Admin



Mesaje : 1559
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Pitesti

Trainer and Pokemon Empty
MesajSubiect: Re: Trainer and Pokemon   Trainer and Pokemon EmptyJoi Iul 15, 2010 3:52 pm

Stai linistit, Gabi! Stii vorba. Laughing
Sus In jos
Charizard1234
National Trainer
National Trainer
Charizard1234


Mesaje : 61
Data de inscriere : 15/07/2010

Trainer and Pokemon Empty
MesajSubiect: Re: Trainer and Pokemon   Trainer and Pokemon EmptyVin Iul 16, 2010 9:27 am

Buna!Numele antrenorului este:Gabriel si locuieste in Viridean City.Visul lui este sa fie cel mai mare antrenor pokemon din toate timpurile!Descriere:e foarte incapatanat ,are parul saten ,scurt,ochii albastri.Pokemonii sunt pasiunea lui de cand era mic.Pokemonul sau este Charmander.La inceput a avut ceva probleme cu Charmader pentru ca era foarte timid(Charmader)dar peste scurt timp Charmander si Gabriel au devenit cei mai buni prieteni!
Sus In jos
Gabi4Hiccup
Regional Trainer
Regional Trainer
Gabi4Hiccup


Mesaje : 39
Data de inscriere : 15/07/2010
Varsta : 29

Trainer and Pokemon Empty
MesajSubiect: Re: Trainer and Pokemon   Trainer and Pokemon EmptyDum Iul 18, 2010 6:25 am

Super, alt baiat! Razz
Sus In jos
Sebitzu
International Trainer
International Trainer
Sebitzu


Mesaje : 733
Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Botosani,Romania

Trainer and Pokemon Empty
MesajSubiect: Re: Trainer and Pokemon   Trainer and Pokemon EmptyDum Iul 18, 2010 8:22 pm

Sall! Numele antrenorului meu e Sebi si vin din orasul ever grande, hoenn. primul meu pokemon a fost torchic,care acum e blaziken.Mai am si un blastoise,care era squirtle,care mi l-a dat un pokemon ranger ca nu avea ce sa faca cu el,meganium,gasit ranit langa un pokemart,gengar,care s-a imprietenit cu mine cand am vazut ca nu ma sperii de el,glaceon,evoluat din un eevee gasit in sediul echipei racheta.(asa,de forma si pentru concursuri),insa si un swellow(cat m-am chinuit sa-l prind..). pokemonul partener e glaceon. am terminat liga hoenn,kanto, johto, sinnoh, dar si frontiera luptei.Sper sa ajung in Isshu.Acum sunt coordonator in speranta ca voi castiga toate panglicile.In cutia pokemon din computer am toti starterii,dar si alti pokemoni ce merita prinsi.Am parul negru si ochi caprui.Sper sa imi ating scopul!

aveam un rotom,dar l-am eliberat vazand ca am gasit un gengar mai puternic


Ultima editare efectuata de catre filipsebi in Joi Aug 12, 2010 4:36 pm, editata de 7 ori
Sus In jos
http://www.cpmembership.info?join=29758
Vizitato
Vizitator




Trainer and Pokemon Empty
MesajSubiect: Re: Trainer and Pokemon   Trainer and Pokemon EmptyLun Iul 19, 2010 10:49 am

Salut! Eu Sunt Barry! Eu sunt din regiunea Johto orasul New Bark Town. Pokemon pe care l-am avut de cand eram mic a fost un Pichu pe care il mai am si acum. Aventura noastra a inceput cand ne-am intalnit in pestera Intunecata unde era urmarit de un Geodude. Eu l-am salvat si de atunci am devenit cei mai buni prieteni. Mai am si un Blastoise pe care l-am primit de la un prieten dupa ce l-am invins intr-o lupta pokemon. Am avut multe momente bune impreuna. Empoleon, Pokemonul pe care l-am prins in regiunea Sinnoh chiar in padurea Eterna este un pokemon foarte calm. Cu el am castigat multe insigne din aceea regiune. Totodile l-am primit la festivalul Johto din regiunea Sinnoh.El este timid si foarte competitiv. Pe langa asta am primit si o Chikorita. ea este intr-o competitie stransa cu Pichu. Umbreon este un pokemon care l-am primit ca un Eevee de la profesorul Oak. la inceput nu ne prea intelegeam dar am devenit prieteni in scurt timp. In cutia cu POKEMONI mai am un Swampert primit de la profesorul Birch, un Meowth pe care l-am prins foarte greu, un Aipom care m-a ajutat sa castig o panglica si un Sudowoodo foarte sperios. Am toate insignele in afara de cele din regiunea Isshu si o panglica castigata in Hoenn. Sper sa castig mai multe panglici de acum in colo.

Eu mai joc si rolul lui Palmer GENIUL FRONTIEREI DIN SINNOH. Pokemonii lui sunt Empoleon, Feraligatr, Pikachu, Meganium, Charizard si Raichu


Ultima editare efectuata de catre mirceabest in Mar Aug 17, 2010 8:56 am, editata de 14 ori
Sus In jos
mewtwo_deoxys_99
International Trainer
International Trainer
mewtwo_deoxys_99


Mesaje : 566
Data de inscriere : 05/07/2010
Varsta : 25
Localizare : navodari

Trainer and Pokemon Empty
MesajSubiect: Re: Trainer and Pokemon   Trainer and Pokemon EmptyLun Iul 19, 2010 4:32 pm

salut numele antrenorului pe care il voi juca se numeste bogdan este din orasul pallet. el il are ca partener pe charmander el vrea sa devina un maestru pokemon.lui ii place sa isi faca prieteni dar charmander este cam timid. are parul blond ochi albastri si are 1.50m.este foarte prietenos serios si enervant si pokemonului ii place sa aiba mai multi prieteni si sa invete lucruri noi.
in RP LUPTE OFICIALE sunt un lider de arena din orasul magma (lam inventat orasul).



Ultima editare efectuata de catre mewtwo_deoxys_99 in Sam Aug 14, 2010 10:31 am, editata de 1 ori
Sus In jos
alexsusu
International Trainer
International Trainer
alexsusu


Mesaje : 114
Data de inscriere : 22/07/2010
Localizare : Orasul Alpha

Trainer and Pokemon Empty
MesajSubiect: Re: Trainer and Pokemon   Trainer and Pokemon EmptyJoi Iul 22, 2010 3:39 pm

Numele antrenorului meu e Ace si folosesc un Infernape! La inceput a fost un chimchar. Sunt din Orasul Alpha si am acolo o arena dar imi place sa strang si eu insigne!


Ultima editare efectuata de catre alexsusu in Joi Aug 12, 2010 4:44 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
AndreiVAA
Local Trainer
Local Trainer
AndreiVAA


Mesaje : 6
Data de inscriere : 23/07/2010

Trainer and Pokemon Empty
MesajSubiect: Re: Trainer and Pokemon   Trainer and Pokemon EmptyVin Iul 23, 2010 12:36 pm

Numele meu dragon,il folosesc pe Magnezone
Sus In jos
CRYT
Local Trainer
Local Trainer
CRYT


Mesaje : 3
Data de inscriere : 24/07/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari

Trainer and Pokemon Empty
MesajSubiect: Re: Trainer and Pokemon   Trainer and Pokemon EmptySam Iul 24, 2010 2:41 pm

numele meu este cristofer pokemonul meu este turtwig si sunt din regiunea sinoh.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Trainer and Pokemon Empty
MesajSubiect: Re: Trainer and Pokemon   Trainer and Pokemon EmptyDum Iul 25, 2010 2:53 pm

Buna ma numesc Vlad!Descrierea mea:
1.Incapatanat
2.Prietenos
3.Inteligent
4.Glumet

Eu sunt din regiunea Kanto-Cerulean City.
Trainer and Pokemon 677259660_75793



Ultima editare efectuata de catre Blaine in Sam Dec 04, 2010 5:57 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
toni98
International Trainer
International Trainer
toni98


Mesaje : 100
Data de inscriere : 25/07/2010
Varsta : 25
Localizare : navodari

Trainer and Pokemon Empty
MesajSubiect: Re: Trainer and Pokemon   Trainer and Pokemon EmptyDum Iul 25, 2010 2:57 pm

numele antronorului meu este anton,el este din regiunea kanto si are un squirtle
Sus In jos
Destroyer0809
Regional Trainer
Regional Trainer
Destroyer0809


Mesaje : 36
Data de inscriere : 06/06/2010

Trainer and Pokemon Empty
MesajSubiect: Re: Trainer and Pokemon   Trainer and Pokemon EmptyLun Aug 02, 2010 3:28 pm

Salut My name is Destroyer Very Happy i......sunt glumet,intelegator,prietenos, si foarte foarte incapatanat Very Happy

Pokemoni mei Sunt :Salamence,Lucario,Exploud,Rhyperior,Steelix,Donphan,Noctowl,Floatzel, si voi incerca sa prind un Starptor

Sunt din: Toate regiunile eu sunt un calator, vreau sa descopar cati mai multi pokemoni
Sus In jos
darckrai
International Trainer
International Trainer
darckrai


Mesaje : 189
Data de inscriere : 22/07/2010
Varsta : 22
Localizare : navodari

Trainer and Pokemon Empty
MesajSubiect: Re: Trainer and Pokemon   Trainer and Pokemon EmptyVin Aug 06, 2010 1:04 pm

numele antrenolului meu este massis si am un mudkip de le profesorul oak a si sunt din sinoh si am fost interesat sa vad ce face darkra si descriere mea : sunt serios,fericit, putin amuzantsi si mai activ Very Happy

pokemoni mei:
mudkip
kabuto
sevyper
sableye
cacturne
SCIZOR


Ultima editare efectuata de catre darckrai in Dum Aug 08, 2010 4:49 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Spectra
International Trainer
International Trainer
Spectra


Mesaje : 188
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud. Ialomiţa

Trainer and Pokemon Empty
MesajSubiect: Re: Trainer and Pokemon   Trainer and Pokemon EmptySam Aug 07, 2010 8:48 am

Numele meu este Spectra Volturi şi am 18 ani,sunt un antrenor din regiunea Kanto .Visul meu este să devin un zeu antrenor şi toţi pokemon-ii să mă servească.(muhwaa râs malefic Twisted Evil ) Am şapte pokemon-ii cu care sunt sever ,iar ei au devenit puternici datorită severităţii cu care i-am tratat.Nu accept ca un pokemon antrenat de mine să fie slab.

CHARIZARD
AIPOM
SCIZOR
BUTTERFREE
EMPOLEON
CRANIDOS
BUIZEL
Charizard
ONIX
ROSERADE
ENTEI


Ultima editare efectuata de catre Spectra in Vin Sept 10, 2010 10:30 am, editata de 6 ori
Sus In jos
http://razvan.blogciting.com/
majorasfan
International Trainer
International Trainer
majorasfan


Mesaje : 134
Data de inscriere : 17/07/2010
Varsta : 24
Localizare : rm.valcea

Trainer and Pokemon Empty
MesajSubiect: Re: Trainer and Pokemon   Trainer and Pokemon EmptyMar Aug 10, 2010 12:56 pm

Salut.Numele meu este Super Skarmory sau simplu Skarm.Sunt din orasul Sunyshore din regiunea Sinnoh.Visul meu este ca intr-o zi sa il pot invinge pe idolul meu Volkner care ma ajutat sa imi antrenez primul meu pokemon care era Shinx.Intre timp am mai prins niste pokemoni:
Pe Torterra,pe Staraptor,pe Eevee care in intre timp a evoluat intr-un Vaporeon,pe Houndoom si pe Toxicroak.
Sunt un baiat mai enervant si putin naiv dar cu multe vise.Am parul castaniu inchis si ochii tot la fel.


Ultima editare efectuata de catre majorasfan in Joi Dec 30, 2010 11:53 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Pokemon_Mihai
National Trainer
National Trainer
Pokemon_Mihai


Mesaje : 53
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 24
Localizare : Orasul Pallet

Trainer and Pokemon Empty
MesajSubiect: Michael si Pikachu   Trainer and Pokemon EmptyMier Aug 11, 2010 11:23 am

Buna! Numele antrenorului care-l voi juca este Michael. El este din orasul Pallet .
Visul lui este sa devina cel mai bun Antrenor Pokemon. Ii place sa isi faca prieteni, oameni si chiar pokemoni. El are ochii negrii, par blond (blond-saten), scund, vesel, prietenos cu pokemonii si prietenii lui.
Pikachu este primul lui pokemon si nu vrea sa auda ca evolueaza Pikachu, fiindca el vrea sa stea cu Pikachu fara sa evolueze. El a intalnit-o pe Down din orasul Violet City si s-a imprietenit cu ea.
Lui Pikachu ii place sa manance samburi de mere si cateodata chiar si mere.
Sus In jos
AleCS`
International Trainer
International Trainer
AleCS`


Mesaje : 172
Data de inscriere : 10/08/2010
Localizare : Bucuresti

Trainer and Pokemon Empty
MesajSubiect: Re: Trainer and Pokemon   Trainer and Pokemon EmptyVin Aug 13, 2010 1:28 pm

Buna,pe personajul meu in cheama Alex,vreau sa fiu cel mai bun antrenor,sunt din regiunea Kanto.
pokemonii mei:
-Monferno
-Charizard
-Torterra
-Ursaring
-Rhyperior
-Staraptor
Sus In jos
Cristi-Bacau
International Trainer
International Trainer
Cristi-Bacau


Mesaje : 126
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Casa mea,Bacau,Bacau,Moldova,Romania,Europa,Emisfera Nordica,Terra,Sistemul Solar,Calea Lactee,Univers

Trainer and Pokemon Empty
MesajSubiect: Re: Trainer and Pokemon   Trainer and Pokemon EmptyLun Aug 16, 2010 3:51 pm

Buna! Numele meu este Cristi si sunt din orasul Pewter, regiunea Kanto insa am copilarit in oraselul Azalea, regiunea Johto.
Sunt inalt , am parul negru si ochii caprui. Sunt glumet si prietenos , insa deloc ambitios, uneori chiar lenes...
Imi doresc sa petrec cat mai mult timp cu Pokemonii mei ( Cyndaquil si Totodile ) pe care i-am primit de la profesoara Rose in urma unui mic test.
Desi ii indragesc mult pe Cyndaquil si pe Totodile , orice pokemon este bine-venit in echipa mea.
Sunt un antrenor putin emotiv, un antrenor care nu trece peste o infrangere cu usurinta . Totusi, imi fac prieteni usor si acestia ma ajuta sa trec peste infrangeri, deci am noroc. Sunt un antrenor care isi iubeste si isi admira Pokemonii, un antrenor care doreste sa aibe cat mai multi Pokemoni. Probabil o sa aflati mai multe despre mine atunci cand ne vom intalni .
Imi plac toti Pokemonii si imi doresc sa cunosc cat mai multi antrenori! Very Happy


Ultima editare efectuata de catre Cristi-Bacau in Vin Sept 10, 2010 9:33 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Trainer and Pokemon Empty
MesajSubiect: Re: Trainer and Pokemon   Trainer and Pokemon EmptyLun Aug 16, 2010 9:16 pm

Buna, eu sunt Lyra .Am 11 ani.Pokemonul meu de inceput e Pikachu.Visul meu este sa ajung cel mai bun trainer si sa o inving pe Chinthya. king
Am par maro si ochi caprui si sunt din Kanto orasul Pallet dar acum m-am mutat in ShunnyShoore si sunt vecina cu Devin. Sunt glumeatza,dragutza,baietzoasa (nu chiar la maxim vreo 60%) si imi place sa imi antrenez pokemonii si sa castig insigne, uneori chiar si panglici.Mie imi place de Devin de cand s-a intamplat sa lesine in fata laboratorului din cauza unui Sneazel...
Abea astept sa intru in misterioasa lume pokemon. Exclamation


Ultima editare efectuata de catre Lyra in Dum Aug 29, 2010 12:56 pm, editata de 3 ori
Sus In jos
Ash_Ketchum
Household Trainer
Household Trainer
Ash_Ketchum


Mesaje : 26
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 25
Localizare : Medgidia

Trainer and Pokemon Empty
MesajSubiect: Re: Trainer and Pokemon   Trainer and Pokemon EmptyMier Aug 18, 2010 8:23 pm

Buna... numele meu este Andrei. Pokemonul meu de inceput este Charmander si sunt din orasul Pallet.
Sus In jos
Cristi-Bacau
International Trainer
International Trainer
Cristi-Bacau


Mesaje : 126
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Casa mea,Bacau,Bacau,Moldova,Romania,Europa,Emisfera Nordica,Terra,Sistemul Solar,Calea Lactee,Univers

Trainer and Pokemon Empty
MesajSubiect: Re: Trainer and Pokemon   Trainer and Pokemon EmptyJoi Aug 19, 2010 9:51 am

Buna ! Ma numes Cristi Nomekop si sunt un antrenor Pokemon ! Eu m-am nascut in orasul Pewter, Kanto, insa am copilarit in Azalea, Johto , unde, de altfel , i-am si primit pe Totodile si pe Cyndaquil. Sunt un antrenor putin emotiv, un antrenor care nu trece peste o infrangere cu usurinta . Totusi, imi fac prieteni usor si acestia ma ajuta sa trec peste infrangeri, deci am noroc. Laughing Sunt un antrenor care isi iubeste si isi admira Pokemonii, un antrenor care doreste sa aibe cat mai multi Pokemoni. Probabil o sa aflati mai multe despre mine atunci cand ne vom intalni Very Happy.


Ultima editare efectuata de catre Cristi-Bacau in Mier Sept 08, 2010 5:47 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat





Trainer and Pokemon Empty
MesajSubiect: Re: Trainer and Pokemon   Trainer and Pokemon Empty

Sus In jos
 
Trainer and Pokemon
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Pokemon-romania vs pokemon-official
» Trainer's Bag
» trainer cards
» Ronway - New Trainer;
» sebitzu : un trainer cu experienta

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pokémon-Romania :: Pokemon RP :: Pokemon RP-
Mergi direct la: