Pokémon-Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cea mai mare comunitate de fani Pokémon
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 RP Iarna cu prieteni

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
PauL
International Trainer
International Trainer
PauL


Mesaje : 332
Data de inscriere : 23/08/2010

RP Iarna cu prieteni Empty
MesajSubiect: RP Iarna cu prieteni   RP Iarna cu prieteni EmptyVin Dec 23, 2011 6:34 pm

In Regiune Shinnoh este iarana toti copii stateau pe afara dar si eu PouL ma uitam la ei cum se jucam si imi era dor de prieteni mei Lyra ,Cosmin, Colby si toti restu, ,mai ales de frumoasa Emy :X.... asa ca m-am gandit sa petrecem sarbatorile de iarna impreuna (pt asta trb sa fim acctiv pe forum). Sa ne jucam cu pokemonii nostri prin zapada sa facem oamenii de zapada si sa bem ciocolata calda bine inteles.

PouL: Monferno Raichu haidati sus pe mute sa vedem daca apare cineva (sper sa apareti)
Sus In jos
ARMeD
Local Trainer
Local Trainer



Mesaje : 22
Data de inscriere : 09/07/2011
Varsta : 26

RP Iarna cu prieteni Empty
MesajSubiect: Re: RP Iarna cu prieteni   RP Iarna cu prieteni EmptyJoi Dec 29, 2011 10:05 am

Nu mai apare nimeni... De Colby nu pot sa dau, Andreea e pe forumul meu, o pot chema, lafel si pentru Kosmin. Dar ADMINII, nu prea mai intra...
Sus In jos
Andreea
National Trainer
National Trainer
Andreea


Mesaje : 51
Data de inscriere : 13/06/2011
Localizare : Pokemon world

RP Iarna cu prieteni Empty
MesajSubiect: Re: RP Iarna cu prieteni   RP Iarna cu prieteni EmptyVin Dec 30, 2011 12:59 pm

Adevarat...Nici nu merita sa mai facem topic-uri noi pe la RP pentru ca nimeni nu mai e aici.
Sus In jos
Continut sponsorizat





RP Iarna cu prieteni Empty
MesajSubiect: Re: RP Iarna cu prieteni   RP Iarna cu prieteni Empty

Sus In jos
 
RP Iarna cu prieteni
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Buna prieteni!
» Salut prieteni ;)!
» floatzel vrea prieteni
» Raichu vrea sa fiti prieteni!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pokémon-Romania :: Pokemon RP :: RP Liber-
Mergi direct la: