Pokémon-Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cea mai mare comunitate de fani Pokémon
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 RP Arena din orasul SunnyShoore City

In jos 
+4
AleCS`
Pokemon_Mihai
mewtwo_deoxys_99
Umbreon
8 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty
MesajSubiect: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City EmptyVin Aug 20, 2010 8:54 am

Regulile sunt simple!

Lupta este de 3vs3
Nu mai mult ,nu mai putin!
Reguli:
1.Cel care are 3 pokemoni lesinati este Pierzator,Daca este predententul e obligat sa paraseasca sala si are o noua sansa la o provocare dupa un interval de 3 ore.
2.Doar predententul are voie sasi bage in pokeball pokemonii in timpul lupte cu exceptia miscarii Mean Look al Golbatului si a lui Umbreon care interizice schimbarea lui
3.Daca scoateti Ex:Ursaring Cranidos Starly sunteti Iar pe Ursaring il bagati inapoi in pokeball tot el va trebuia scos-Concluzie:Fara inlocuri pokemon!
4.Lupta se desfasoara in timp real eu am zis o replica ai 10 minute sa o zici si tu pe a ta
Castigul vostru va va aduce asta: RP Arena din orasul SunnyShoore City 20041518

Astept Antrenori!


Ultima editare efectuata de catre Hunhkrow in Vin Aug 20, 2010 10:27 am, editata de 1 ori
Sus In jos
mewtwo_deoxys_99
International Trainer
International Trainer
mewtwo_deoxys_99


Mesaje : 566
Data de inscriere : 05/07/2010
Varsta : 25
Localizare : navodari

RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City EmptyVin Aug 20, 2010 10:04 am

vreau eu o lupta.
Sus In jos
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City EmptyVin Aug 20, 2010 10:20 am

Cerere de lupta respinsa din lipsa de inactivitate la mesaje.
Sus In jos
Pokemon_Mihai
National Trainer
National Trainer
Pokemon_Mihai


Mesaje : 53
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 24
Localizare : Orasul Pallet

RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City EmptyVin Aug 20, 2010 10:28 am

Hmmmm, te provoc la lupta. Sunt sigur ca vom castiga!
Sus In jos
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City EmptyVin Aug 20, 2010 10:29 am

Accept Iesi afara...Monferno...!
Sus In jos
Pokemon_Mihai
National Trainer
National Trainer
Pokemon_Mihai


Mesaje : 53
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 24
Localizare : Orasul Pallet

RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City EmptyVin Aug 20, 2010 10:30 am

Pichu du-te! (tu incepi)
Sus In jos
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City EmptyVin Aug 20, 2010 10:31 am

Cu placere,Sapatura si fa gropi in tot terenul apoi intra inapoi si tot asa pana fac 60 de gauri in teren!
Sus In jos
Pokemon_Mihai
National Trainer
National Trainer
Pokemon_Mihai


Mesaje : 53
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 24
Localizare : Orasul Pallet

RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City EmptyVin Aug 20, 2010 10:34 am

Pichu fa Trasnetul apoi fa Sarutul Dulce. (Monferno e baiat, iar Pichu e fata nu te poti feri de Sarutul Dulce)
Sus In jos
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City EmptyVin Aug 20, 2010 10:35 am

Monferno e confuz.Monferno fa zgarietura pe tine.Monferno a fost ranit cu un timp normal deci scapa din sarutu dulce.Acum intra i ngropa si continuati trebea,atentie numai sta la suparafata
Sus In jos
Pokemon_Mihai
National Trainer
National Trainer
Pokemon_Mihai


Mesaje : 53
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 24
Localizare : Orasul Pallet

RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City EmptyVin Aug 20, 2010 10:37 am

Pichu fa Trasnetul inainte sa faca Monferno Sapatura si daca se fereste fa Trasnetul unde se fereste el.
Sus In jos
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City EmptyVin Aug 20, 2010 10:39 am

Miscarea care am pregatito si m-am antrenatcu monferno: Surpriza! Gropile sunt ingenios facute in asa fel in catsa aiba tuneluri scurte prin care sa treaca iar cele in care ai dat tu cu trazentul sunt dalea groase asta inseamna k traznetul tau intra in groapa dar iese prin alta mare,gropile facand gata iesi prin toate groapiel de langa el si fa aruncatoru de flacari apoi skimba groapa si fa aclasi lucru
Sus In jos
Pokemon_Mihai
National Trainer
National Trainer
Pokemon_Mihai


Mesaje : 53
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 24
Localizare : Orasul Pallet

RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City EmptyVin Aug 20, 2010 10:43 am

Bravo, Pichu! L-am prins in capcana! Pichu fa trasnetul prin toate gropile facute de Monferno ca sa iasa afara din ascunzatoare si daca nu iese incearca sa continui treaba si cand iese fa Sarutul Dulce apoi Trasnetul la maxim.
Sus In jos
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City EmptyVin Aug 20, 2010 10:45 am

Iartama,dar efectele aruncatoarelor de flacari nusi au rostul?[Bareaza transnetul din grop itransformandute in roata de foc nu te va afecta!
Sus In jos
Pokemon_Mihai
National Trainer
National Trainer
Pokemon_Mihai


Mesaje : 53
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 24
Localizare : Orasul Pallet

RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City EmptyVin Aug 20, 2010 10:51 am

Pichu fa Trasnetul in pamant si baga-te acolo foarte repede si stai acolo pana iti spun eu.
Sus In jos
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City EmptyVin Aug 20, 2010 10:52 am

iesi din galeria ta asunsa si pickachu nu stie miscarea groapa deci misca prin ea cam greu ,moonferno loveste pe piakachu din plin cu o lovitura de pumnul mach si dal afdara din groapa ta!
Sus In jos
Pokemon_Mihai
National Trainer
National Trainer
Pokemon_Mihai


Mesaje : 53
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 24
Localizare : Orasul Pallet

RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City EmptyVin Aug 20, 2010 10:56 am

Pichu stai acolo pana se apropie foarte mult de tine apoi fa Sarutul Dulce. (Monferno nu se poate ferii, findca este foarte aprope de Pichu)
Sus In jos
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City EmptyVin Aug 20, 2010 10:59 am

Monferno numai poate lupta pichu castiga prima lupta!


Ultima editare efectuata de catre Hunhkrow in Vin Aug 20, 2010 11:44 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Pokemon_Mihai
National Trainer
National Trainer
Pokemon_Mihai


Mesaje : 53
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 24
Localizare : Orasul Pallet

RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City EmptyVin Aug 20, 2010 11:02 am

Bravo Pichu! Ai facut o treaba foarte buna! Acum Charizard du-te!
Sus In jos
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City EmptyVin Aug 20, 2010 11:03 am

Monferno o sa ai de suferit pentru pierdere ta!Esti un nimic!
Iesi afara Umbreon ,incepem cu Mean look pentru anusiskimba pokemonul si o frumoasa lumina a lunii pentru paralizie
Sus In jos
Pokemon_Mihai
National Trainer
National Trainer
Pokemon_Mihai


Mesaje : 53
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 24
Localizare : Orasul Pallet

RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City EmptyVin Aug 20, 2010 11:08 am

Charizard fa Atacul Aripilor pe tine si acum ca esti scos din paralizie fa Aruncatorul de flacari.
Sus In jos
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City EmptyVin Aug 20, 2010 11:11 am

Foloseste din nou lumina lunii iar cat timp e paralizat foloseste atacul rapid ca sa te apropii de el si foloseste Shodow Ball daca se lvoeste singur sa scape,folsoeste ghiara fantoma(daca incerci sa te aliberezi vei fi prea aproape ca sa te feresti de ghiara fantoma)
Sus In jos
Pokemon_Mihai
National Trainer
National Trainer
Pokemon_Mihai


Mesaje : 53
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 24
Localizare : Orasul Pallet

RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City EmptyVin Aug 20, 2010 11:13 am

Nu-i nimic Charizard stai calm pana te loveste si n-o s te doara rau!
Sus In jos
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City EmptyVin Aug 20, 2010 11:14 am

Atunci daca va stadgb oprestete si folsoeste Impactul Negru! iar daca se ferestete atacanduse foloseste din nou lumina lunii si ghiara fantoma!
Sus In jos
Pokemon_Mihai
National Trainer
National Trainer
Pokemon_Mihai


Mesaje : 53
Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 24
Localizare : Orasul Pallet

RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City EmptyVin Aug 20, 2010 11:18 am

Bravo Charizard ai rezistat! Acum zboara spre soare cu o viteza uimitoare! (Nu poti sa folosesti nici un atac acum pe Charizard findca este zburator si a zburat in sus)
Sus In jos
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City EmptyVin Aug 20, 2010 11:30 am

ba pot,ataca cu dark ball in continu pana il nimeresti cand se apropie indeajuns folsoeste ghiara fantoma,daka csade din cauza bila giga imapctul
Sus In jos
Continut sponsorizat





RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City Empty

Sus In jos
 
RP Arena din orasul SunnyShoore City
Sus 
Pagina 1 din 7Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Arena din orasul NoNe
» RP Arena din Orasul Alpha
» RP Arena din orasul Mega
» RP arena din orasul magma
» RP Arena din orasul BlackPoint

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pokémon-Romania :: Pokemon RP :: Pokemon RP Lupte Oficiale-
Mergi direct la: