Pokémon-Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cea mai mare comunitate de fani Pokémon
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 RP Arena din orasul SunnyShoore City

In jos 
+4
AleCS`
Pokemon_Mihai
mewtwo_deoxys_99
Umbreon
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 EmptyLun Sept 06, 2010 9:51 pm

Matt:
Fereste-te
Runda
1.Valtoarea
2.Atacul cu bule
3.Ice shard
Sus In jos
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 EmptyLun Sept 06, 2010 9:52 pm

Aoleoooooooo,am folosit Confuse Ray
(Team facut confuz si trei runde e randul meu)
Miscarile nu au avut efect,scoate alt pokemon deoarece empoleon e la pamant
Inca o abatare d'asta si nu vei primi insigna
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 EmptyLun Sept 06, 2010 9:55 pm

Smile)


Ultima editare efectuata de catre Matt_ in Lun Sept 06, 2010 9:58 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 EmptyLun Sept 06, 2010 9:56 pm

Declar ca predentul Matt_ nu va primi insigna

1.Ofitca
2.Nu spui cand il scoti din pokeball
3.Era randul meu deoarece team batut prima runda.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 EmptyMier Sept 08, 2010 2:45 pm

Dawn:
te provoc la lupta!
Sus In jos
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 EmptyMier Sept 08, 2010 3:21 pm

Accept dute metagross
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 EmptyMier Sept 08, 2010 3:25 pm

Dawn:
-Te aleg pe tine Pichu!
Sus In jos
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 EmptyJoi Sept 09, 2010 8:11 am

MetaGross,ial in aer cu psyhic up pe pichu si izbestel de pereti
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 EmptyJoi Sept 09, 2010 9:23 am

Dawn:
-Traznetul in perete sa nu te izbesti! apoi cand ajungi jos farmecul!
Runda1:traznetul
Runda2:scanteia
Runda3:coada de fier pana se trezeste
Sus In jos
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 EmptyJoi Sept 09, 2010 9:46 am

Metagross confusion!

3Runde de Meteor Mash

Cand se trezeste tinel pe loc cu psyhic up si folsoeste zen head butt
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 EmptyJoi Sept 09, 2010 9:50 am

Dawn:
-Pichu, foloseste descarcarea in jurul tau chiar daca te tine cu psihyc ca sa nu reuseasca sa te loveasca!Apoi farmecul!
toate rundele: descarcarea!
Sus In jos
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 EmptyJoi Sept 09, 2010 9:58 am

Metagros trimite sute de meteoriti mash si foloseste toata energia ta (un meteorit are marimea unei case si trimti cu sutele nu te poti ferii)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 EmptyJoi Sept 09, 2010 10:23 am

Dawn:
-Inapoi inainte sa fii strivit! Este randul tau Zippo (charmander) !Foloseste fire spin!
Sus In jos
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 EmptyJoi Sept 09, 2010 10:25 am

MetaGross a simtit o lovitura bunicia ,ial cu psyhic up si invartete cu el cand e ametit intampinal cu hammer arm apoi zen headbutt
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 EmptyJoi Sept 09, 2010 10:29 am

Dawn
-charmander!fereste-te!
primul atac l-a lovit din plin si de al doi-lea s-a ferit.
-Nu o sa pierdem! Foloseste aruncatorul de flacari ca sa il supra-incalzesti! Apoi termina-l cu slash!
Sus In jos
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 EmptyJoi Sept 09, 2010 10:37 am

Ia focul care la arunca spre tine cu psyhic up si retrimitel spre el apoi confusion

toate 3 runde zen head butt( e foarte efectiv pentru ca miscare de piatra) apoi cand se trezeste zeci de meteoriti arunca spre el
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 EmptyJoi Sept 09, 2010 10:38 am

Dawn:
-Charmander inapoi inainte de confuzie! Hmm...ma intreb cum o sa castig. am soptit nelinistita.Haide Pichu! Du-te in spatele lui si loveste-l cu traznetul la maxim! (nu are timp de psyhic, doar e luat prin surprindere...)
Sus In jos
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 EmptyJoi Sept 09, 2010 10:39 am

In caz ca ai uitat pichu a pierdut Neutral
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 EmptyJoi Sept 09, 2010 10:39 am

(nu a pierdut, l-am trimis inapoi inainte sa il striveasca meteoritii, ai uitat?)
Sus In jos
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 EmptyJoi Sept 09, 2010 10:40 am

(inainte de asta a suferit mult daune na pierdut?Neutral )
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 EmptyJoi Sept 09, 2010 10:41 am

(nu inca)
Sus In jos
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 EmptyJoi Sept 09, 2010 10:42 am

(bine)

MetaGross ial cu psyhic up si lipestel de perete si sparge perete de el si daca icnearca sa scape de psyhic up ial din nou si tinel in aer si folsoeste meteor mash
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 EmptyJoi Sept 09, 2010 10:44 am

Dawn:
pichu era la pamant.
-Intoarce-te!Ah, cum de nu pierde Metagross, devin il forteaza prea mult, am zis eu in gand.Charmander iesi si foloseste fire spin la maxim sa il supra-incalzesti! daca face psyhic pe atac treci in spatele lui si foloseste fire spin tot pt al supra-incalzii. (asta il va lua prin surprindere)
Sus In jos
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 EmptyJoi Sept 09, 2010 10:46 am

A patit doar o miscare de foc (care il afecteaza) restu doar il galdilau) Foloseste psyhic ca o sfera in juru tau pentru a avea scut apoi iron defense in itnerioru ei dupa aceea intareste scutu de psyhic si trimtie peste tot terenu din toata forta ta mii de meteoriti(voi fi protejat de psyhic)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 EmptyJoi Sept 09, 2010 10:57 am

Dawn:
-Charmander!Nu!
toti meteoriti au cazut iar unul peste el.era praf in jur si nu stiam ce s-a intamplat.Cand m-am uitat Charmander era bine! Invatase greutatea! (adica poate invata,nu?totodile poate deci probabil si charmander si cam toti pokemonii care au maini, nu? )
-Bravo charmander! acum ia-l pe Metagross si arunca-l de perete si pt a fi siguri foloseste fire spin!
Sus In jos
Continut sponsorizat





RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: RP Arena din orasul SunnyShoore City   RP Arena din orasul SunnyShoore City - Pagina 6 Empty

Sus In jos
 
RP Arena din orasul SunnyShoore City
Sus 
Pagina 6 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Arena din orasul NoNe
» RP Arena din Orasul Alpha
» RP Arena din orasul Mega
» RP arena din orasul magma
» RP Arena din orasul BlackPoint

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pokémon-Romania :: Pokemon RP :: Pokemon RP Lupte Oficiale-
Mergi direct la: