Pokémon-Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cea mai mare comunitate de fani Pokémon
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Pokemon DP Romania Partea a II-a

In jos 
+8
darckrai
Spectra
Sebitzu
Gabi4Hiccup
May3
Colby
PokeBella
Emy_Summerfield
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Emy_Summerfield
Admin
Admin



Mesaje : 1559
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Pitesti

Pokemon DP Romania Partea a II-a - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon DP Romania Partea a II-a   Pokemon DP Romania Partea a II-a - Pagina 4 EmptyDum Sept 05, 2010 4:34 pm

Asa cum ne-am obisnuit deja, un nou sezon inseamna un nou film.
Dupa ce seria cu Arceus a luat sfarsit, noul film ne face cunostinta cu doi pokemoni din generatia a cincea. Cred ca in filmul acesta apar cei mai multi legendari. Are lansarea pe 12 noiembrie in SUA, asa ca in scurt timp il veti putea vedea pe net. Pana atunci, sa speram ca Disney nu ne amageste cu imagini si chiar va difuza "Arceus si Bujiteria Vietii"
Sus In jos
Spectra
International Trainer
International Trainer
Spectra


Mesaje : 188
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud. Ialomiţa

Pokemon DP Romania Partea a II-a - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon DP Romania Partea a II-a   Pokemon DP Romania Partea a II-a - Pagina 4 EmptyDum Sept 05, 2010 4:39 pm

Emy_Summerfield a scris:
Asa cum ne-am obisnuit deja, un nou sezon inseamna un nou film.
Dupa ce seria cu Arceus a luat sfarsit, noul film ne face cunostinta cu doi pokemoni din generatia a cincea. Cred ca in filmul acesta apar cei mai multi legendari. Are lansarea pe 12 noiembrie in SUA, asa ca in scurt timp il veti putea vedea pe net. Pana atunci, sa speram ca Disney nu ne amageste cu imagini si chiar va difuza "Arceus si Bujiteria Vietii"
Disney ia o pauză cu Pokemon.Îl bagă la ora 11:00 şi odată pe zi.Până când va băga episoadele noi.Cred că aşteaptă seria cu Liga Sinoh să se finalizeze.Apoi filmul şi îl scoate de la difuzare.
Sus In jos
http://razvan.blogciting.com/
Emy_Summerfield
Admin
Admin



Mesaje : 1559
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Pitesti

Pokemon DP Romania Partea a II-a - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon DP Romania Partea a II-a   Pokemon DP Romania Partea a II-a - Pagina 4 EmptyDum Sept 05, 2010 5:19 pm

Probabil, dar filmul cu Arceus este legat de Bataliile Galactice.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Pokemon DP Romania Partea a II-a - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon DP Romania Partea a II-a   Pokemon DP Romania Partea a II-a - Pagina 4 EmptyDum Sept 05, 2010 7:27 pm

Ascultati... Pokemon dau o saptamana episoade normale si o saptamana reluare... Deci de asta s-a luat pauza!
Sus In jos
ii
International Trainer
International Trainer



Mesaje : 1829
Data de inscriere : 25/08/2010

Pokemon DP Romania Partea a II-a - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon DP Romania Partea a II-a   Pokemon DP Romania Partea a II-a - Pagina 4 EmptyMar Sept 07, 2010 9:37 am

cred ca atunci cand incepe scoala o sa il dea dupamiaza sau seara ca nu pleaca copii de la scoala cu o ora,doua ca sa se uite la pokemon(desi eu cred ca asi faceo Laughing )
Sus In jos
Umbreon
International Trainer
International Trainer
Umbreon


Mesaje : 509
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 26
Localizare : bucuresti

Pokemon DP Romania Partea a II-a - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon DP Romania Partea a II-a   Pokemon DP Romania Partea a II-a - Pagina 4 EmptyMar Sept 07, 2010 9:54 am

Da dc e bine si la 11 eu il prind oriqm k plek la 12 jumate d acas: ))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Pokemon DP Romania Partea a II-a - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon DP Romania Partea a II-a   Pokemon DP Romania Partea a II-a - Pagina 4 EmptyDum Oct 31, 2010 10:56 am

Anunt! Pentru cei care inca mai plang de pokemon ii anunt ca revine din nou! Din 1 noiembrie la ora 11 dam un replay la aventura lui Ash in regiunea Sinnoh pe DIsney Channel! Chiar ieri m-am uitat la el pe Disney Channel la ora 0:50! Succes!
Sus In jos
ii
International Trainer
International Trainer



Mesaje : 1829
Data de inscriere : 25/08/2010

Pokemon DP Romania Partea a II-a - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon DP Romania Partea a II-a   Pokemon DP Romania Partea a II-a - Pagina 4 EmptyDum Oct 31, 2010 10:59 am

Deci acum te referi la faptul ca il dau dupa 12 noaptea?Ei bine,mai bine decat dimineata
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Pokemon DP Romania Partea a II-a - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon DP Romania Partea a II-a   Pokemon DP Romania Partea a II-a - Pagina 4 EmptyDum Oct 31, 2010 11:02 am

Il dau si la 12 noaptea si dimineata!
Sus In jos
ii
International Trainer
International Trainer



Mesaje : 1829
Data de inscriere : 25/08/2010

Pokemon DP Romania Partea a II-a - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon DP Romania Partea a II-a   Pokemon DP Romania Partea a II-a - Pagina 4 EmptyDum Oct 31, 2010 11:36 am

Tare!Dar pacat ca nu-l dau si-n weekend
Sus In jos
dizzy
International Trainer
International Trainer
dizzy


Mesaje : 415
Data de inscriere : 08/09/2010
Varsta : 25
Localizare : Hunedoara

Pokemon DP Romania Partea a II-a - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon DP Romania Partea a II-a   Pokemon DP Romania Partea a II-a - Pagina 4 EmptyDum Oct 31, 2010 3:05 pm

sa fiu sincer ora 1 noapta e buna decat 11 dimi dar daca era la 11 era super.Sper ds incapa seria noua in romania ca ma plicti sa ma uit numa la poze pe serebii.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pokemon DP Romania Partea a II-a - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pokemon DP Romania Partea a II-a   Pokemon DP Romania Partea a II-a - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Pokemon DP Romania Partea a II-a
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
 Subiecte similare
-
» Pokemon-romania vs pokemon-official
» Pokemon Romania
» Pokemon-On-Romania
» Draga Pokemon Romania
» Pokemon-Romania , din nou activ !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pokémon-Romania :: Pokemon Central :: Pokemon Information-
Mergi direct la: